Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Halı Yıkama

Çankaya Halı Yıkama

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Halı Yıkama servisinde hertürlü Halı, Yorgan, Yastık, Battaniye, Stor Perde, Zebra Perde, Koltuk Yıkama ve Halı Tamiri işleriniz profesyonel olarak icra edilmektedir.

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Halı Yıkama

Servisimizde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır. Her halı türünü, üretici talimatnamesine uygun olarak yıkıyoruz. Talimatname dışında bir uygulama yapılmamaktadır. Tüm temizlik uygulamalarımızda Avrupa’nın bir numarası olan ERA111 endüstriyel naturemax halı şampuanları kullanılmaktadır.

Era111 Antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özellikleri ile halılarınıza derinlemesine nüfuz ederek 100% hijyenik bir temizlik sağlar. Halılarınız uzun ömürlü olur ve deformasyonlara karşı dirençli olur. Kirden lekeden eser kalmaz!

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Halı Yıkama servisimiz Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksidir. 5000m² kapalı alanda, avrupadan ithal özel makina parkurumuzda, günlük 2000m² halı yıkama kapasitesine sahip muazzam bir halı temizleme fabrikasıdır.

Halılarınızı profesyonel ellere teslim edin!

Şimdi bizi arayın!

0312 256 43 44

Ankara profesyonel halı yıkama
Ankara Halı Yıkama Servisi