Aydınlıkevler Halı Yıkama

Aydınlıkevler Halı Yıkama Servisi

Aydınlıkevler Halı Yıkama olarak profesyonel halı temizliğinde Ankara’da lider kuruluş olan Kuzey Halı Yıkama servisi, 15 yılı aşkın süredir Aydınlıkevler ve çevresinde binlerce müşteri portföyü, günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ve %100 müşteri memnuniyeti esas alınarak çalışmaktayız.

Aydınlıkevler Halı Yıkama

Servisimizde kişiye özel yıkama hizmeti verilmektedir. Kişiye özel halı yıkama hizmeti demek, halılarınızın başkalarının halıları ile karışmadan ve her halı kendine has ve türüne göre, üretici talimatnamesine uygun biçimde yıkanması işidir. Aydınlıkevler halı yıkama servisi olarak avrupanın bir numarası era111 endüstriyel naturemax halı şampuanlarını tercih ediyoruz. Era111 halılarınızı ilk günkü canlılığında ve %100 hijyenik olarak temizler.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı bizim için önemlidir. Buna göre kendimizi her yıl yaptığımız AR-GE çalışmaları ile geliştiriyor, çağın gerekliliği tüm teknolojik alt yapıyı bünyemizde barındırıyoruz.

Sizde işinde profesyonel anlayışa sahip, teknolojiyi takip eden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, işinin arkasında duran bir Aydınlıkevler halı yıkama servisi ile çalışmak istemez misiniz?

Şimdi bizi arayın! ücretsiz servis: 0312 256 43 44

Aydınlıkevler Halı Yıkama Servisi
Aydınlıkevler Halı Yıkama
Şimdi Ara!