Batı Sitesi Mahallesi Halı Yıkama

Batısitesi Mahallesi Halı Yıkama

Batı Sitesi Mahallesi Halı Yıkama

Batı Sitesi Mahallesi Halı Yıkama servisinde 20 yılı aşkın süredir profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Servisimizde halılarınız başkalarının halıları ile kesinlikle karışmadan, kişiye özel olarak özenle yıkanır.

Batı Sitesi Mahallesi Halı Yıkama Servisi, Türkiye’nin en büyük halı yıkama tesislerine sahiptir. 5000m² kapalı alanda günlük, 2000m² halı yıkama kapasitesine sahip, Avrupa’dan ithal makina parkurumuz ve profesyonel ekibimiz her an çağrılarınızı beklemektedir.

Batı Sitesi Mahallesi Halı Yıkama için halılarınızı profesyonellere teslim edin!

Servisimiz Çayyolu Halı Yıkama Fiyatları ve kalitesiyle heran hizmetinizde! Halılarınızı kendi halılarımızdan ayırmadan özenle temizliyoruz. Kullandığımız deterjanlar Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 endüstriyel naturemax halı şampuanlarıdır. Era Avrupa’nın tartışmasız bir numaralı halı deterjanları ile %100 hijyen garantisi vermektedir. Halı diplerine çöken bakteri ve toz zerreciklerini söker atar!

Servisimizde diğer ev eşyalarınızıda güvenle temizletebilirsiniz.

Batı Sitesi Mahallesi Koltuk Yıkama

Batı Sitesi Mahallesi Koltuk Yıkama hizmetlerimizi, önceden randevu alarak talepte bulunabilirsiniz. Koltuk yıkama hizmetimizi adresinizde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekiplerimiz tüm koltuklarınızı 3 saat gibi kısa bir sürede tertemiz yıkıyor ve tüm işlemleri müşterilerimiz birebir görerek tasdik ediyor. Batı Sitesi Mahallesi Koltuk Yıkama hizmetimizde kurumsa süresi hava şartlarına göre 3 ila 6 saat arasında değişebilir.

Sizde Batı Sitesi Koltuk Yıkama Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız şimdi biri arayın!

Batı Sitesi Mahallesi Yorgan Yıkama

Batı Sitesi Mahallesi Yorgan Yıkama hizmetlerimizi elmas kazan tam otomatik ve tam yoğuşmalı endüstriyel makinalarımızda gerçekleştiriyoruz. Makinalarımızda her yıkamada sadece tek ürün yıkanmaktadır. Böylelikle hem kişiye özel, hemde diğer eşyalardan bulaşabilecek materyallere karşıda koruma sağlanmış oluyor. Elmas kazan özelliği ile yorgan kumaşı kesinlikle deforme olmaz! Tüm yorgan yıkama uygulamalarımızda sağlık bakanlığı onaylı, doğal deterjanlar kullanılmaktadır. Batı Sitesi Mahallesi Yorgan Yıkama fiyatları ve kalitesi ile 20 yıllık tecrübeye sahip servisimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Batı Sitesi Mahallesi Yorgan Yıkama hizmeti almak istiyorsanız şimdi bizi arayın!

Batı Sitesi Mahallesi Halı Tamiri

Batı Sitesi Mahallesi Halı Tamiri fiyatları ve işinin ehli halı dokuma ustalarımızca gerçekleştirilmektedir. Anadolu’nun kadim kültürü halı dokuma Türk tarihinin en önemli figürlerinden birisidir. Bin yıllardır dokunan Türk halıları tarih boyunca tüm dünyada kabul görmüş, Türk milleti ile özdeşleşmiştir. Halı Türkler için o kadar önemli bir yere sahiptir ki, günümüzde bile satın aldığımız en basit bir halıya bile büyük özen gösteririz.

Batı Sitesi Mahallesi Halı Tamiri hizmetlerimizi tüm bu anlattıklarımız ışığında Batı Sitesi Sakinleri için büyük bir özenle hizmetinize sunuyoruz. 50 yıllık ustalarımız her türlü halınızın saçak bakımı ve onarımını orjinaline uygun olarak büyük bir titizlikle uygulamaktadır.

Hertürlü makina, el dokuma veya antika halılarınızı aslına uygun olarak restore ediyoruz. Ayrıca incek halı yıkama sayfamızıda incelemenizi öneriyoruz.

ŞİMDİ BİZİ ARAYIN!
0312 256 43 44

Kuzey Halı Yıkama Servisi

Call Now ButtonŞimdi Ara!