Batıkent Halı Yıkama Hizmetleri

Batıkent halı yıkama hizmetleri veren Kuzey Halı Yıkama sektörde 25 yılı aşkın tecrübesi, son teknoloji makina parkuru ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile ön plana çıkıyor. Halı yıkama son derece zahmetli bir iş olmakla birlikte büyük bir titizlik gerektiren işlemlerden geçmek zorundadır. Avrupa’dan ithal özel halı yıkama sistemlerimizde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan, sadece size özel yıkanmaktadır.

“Halılarınız başkalarının halıları ile karışmaz.”

Batıkent halı yıkama firmaları arasında hatırı sayılır bir saygınlığı bulunan Kuzey Halı Yıkama sektöre getirdiği yeniliklerle daima inovasyonun öncüsü olmuştur.

Kuzey Halı Yıkama Tercih Sebepleri

Tercih edilmemizin başlıca sebepleri:

 • İşimize maksimum özen gösteriyoruz.
 • Kaliteden ödün vermiyoruz.
 • Müşteri memnuniyeti paradan önce geliyor.
 • Vegan deterjanlar kullanıyoruz.
 • Talimatnameye göre uygulama yapıyoruz.
 • Tavsiye ve önerileri dikkate alıyoruz.
 • Ekonomik fiyatlar sunuyoruz.
 • Zamanında teslimat yapıyoruz.

Batıkent Halı Yıkama Fabrikası Uyarıyor!

Günümüzde ortalama bir ev halısının yılda en az 2 kez, altı ayda bir yıkanması sağlığınız açısından çok önemlidir.

Batıkent Halı Yıkama Fiyatları

Servisimiz, Batıkent’te %100 müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi politikası gereği tüm fiyatlarını en ekonomik olacak şekilde dizayn etmiştir.

Tüm halı çeşitleri, kumaş, iplik yapısı, dokuma tekniği ve boyası itibari ile farklı yıkama talimatlarına sahiptir.

Her halının yıkama tekniği farklı olduğu için tüm bu halılar aynı şekilde temizlenmesi mümkün değil ve buna göre fiyatlar değişkenlik gösterir. örneğin: Standart makina halısı ile ipek halıların aynı teknikle ve aynı makinelerde, aynı uygulamalardan geçmesi durumunda ipek halının formunu kaybettiğini ve halının zarar göreceğinin herkesce bilinmesi gerekmektedir.

Batıkent Halı Yıkama Tavsiyeleri

Kuzey halı yıkama müşteri portföyü tamamen tavsiye üzerine oluşmaktadır. Müşterilerimiz aldıkları hizmeti değerlendirip, yakın çevrelerine tavsiye ederler.

Bu şekilde Kuzey Halı Yıkama’nın portföyü oluşmuş olur. Bu sayede biz de işimize verdiğimiz önemi bir kat daha öteye taşımak için var gücümüzle çalışırak, başta bizi yakınlarına tavsiye eden müşterilerimizi, sonrasında da hizmetlerimize istinaden firma güvenirliliğimizi korumuş oluyoruz.

Batıkent’te ister bizimle ister başka bir servisle çalışıyor olun hiç farketmez. Hizmet alımından önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Hizmet alımlarınızdan önce bu hususlara azami özen göstermeniz sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından büyük önem taşımakta, aynı zamanda harcamalarınızın doğru kullanımınıda büyük ölçüde etkilemektedir.

Dikkat edilecek başlıca tavsiyeler:

 1. Halı yıkama servisinizin, profesyonel bir firma olduğundan emin olun.
 2. Servisinizin kullandığı kimyasalları soruşturun.
 3. Müşteri hizmetleri yaklaşımına dikkat edin.
 4. Fiyat poltikalarını inceleyin. Bazen çok ucuz fiyatlar sizi yanıltabilir ancak ilk dikkat edilmesi gereken konu sağlığınızdır.
 5. Yıkamacınızı araştırın ve buna göre fikirler edinmeye çalışın.

Yıkamadan önce:

Halılarınızı profesyonel bir yıkamaya vermeden önce bazı konulara evde müdahale etmek yararınıza olabilir. Örneğin inatçı lekelere bulaşının ilk anında müdahale etmeniz halınızı olası bir sorundan kurtarabilir.

Bazı lekeler gerçekten çok inatçıdır ve anında müdahale ister. Anında müdahale edilmediğinde ya zararlı kimyasallar kullanılır ya da leke ancak olabildiğince temizlenebilir.

İster inatçı olsun, ister sıradan bir leke bulaşısı olsun. Anında müdahale edin. Lekenin türüne göre bazen bir miktar karbonat, bazen bulaşık deterjanı gibi hafif deterjanlarla müdahale etmek halılarınızı kesin olarak kurtaracaktır.

Leke Çıkarma Rehberi Blogumuzda her çeşit leke çıkarma yöntemlerinden bahsediyoruz. İncelemenizi tavsiye ederiz.

https://www.kuzeyhaliyikama.net/kategori/blog/

Bizi facebookta takip edin. Kampanya ve indirimlerden önce sizin haberiniz olsun. https://www.facebook.com/ankarakuzeyhaliyikama/

Batıkent’te halı yıkama firması arıyorsanız Kuzey Halı Yıkama her an yanınızdadır. Arayın, gelelim ve halılarınızı üstün kalitede hizmet anlayışı ile tertemiz yıkayalım.

 

Son Güncelleme:  Eki 18, 2020 @ 10:14

Call Now Button