Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama Servisi

Çayyolu halı yıkama fiyatları ve kalitesi ile Kuzey Halı Yıkama olarak Avrupa’dan ithal özel halı yıkama sistemlerimizde halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmadan yıkanmaktadır.

Çayyolu Halı Yıkama da Halılarınız başkalarının halıları ile karışmaz!

Çayyolu halı yıkama firmaları arasında hatırı sayılır bir saygınlığı bulunan Kuzey Halı Yıkama sektöre getirdiği yeniliklerle daima inovasyonun öncüsü olmuştur. Çayyolu’nda halı yıkamacı arıyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Tüm halı yıkama işlemlerimizde Avrupa’nın bir numaralı halı şampuanı olan ERA111 endüstriyel naturemax halı şampuanlarını tercih ediyoruz. %100 hijyen sağlayan ERA111 ile halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve sağlıklı kalır.

Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu’da halı yıkama firması arıyorsanız Kuzey Halı Yıkama her an yanınızdadır. Arayın, gelelim ve halılarınızı üstün kalitede hizmet anlayışı ile tertemiz yıkayalım.

Servisimiz %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, bu bağlamda sürekli olarak hizmet kalitesini güncellemektedir. Müşterilerimizin talepleri, firmamızın tüm çalışma düzenine doğrudan etki eden bir faktördür.

Halılarınız servisimizde başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır. Her halı kendi türüne göre bir yıkama talimatnamesine sahiptir. Firmamız bu talimatnameler dışında hiçbir şekilde halılarınıza işlem yapmamaktadır. Bunun nedeni, kimyasal leke çıkarıcılar, halılarınızın formunda deformasyonlara neden olabilir.

Halılarınız servisimizde profesyonel bir süreçten geçerek evlerinize serilmektedir. Bu süreçte sırası ile Leke kontrolü, Hav alma, Yıkama, Durulama, Sıkma, Kurutma, Kalite kontrol ve Teslimat olarak gerçekleşmektedir.

Halı yıkama, emek isteyen meşakkatli bir iştir. Tüm hizmet sektörlerinin aksine temizlik firmaları hayati öneme sahip hizmet kategorileridir. Tüm temizlik sektörleri arasında da halı yıkama, temizliğin en önemli olduğu kategoride yer alır.

Çünkü evimizde geçirdiğimiz zamanın tamamı halılarımızın üzerinde geçmekte, çocuklarımız, evcil hayvanlarımız kısacası tüm sevdiklerimiz evimizde halılarımızın üzerinde yaşamlarını sürerler. Bu yüzden halı temizliği sıradan bir iş değil, aksine çok dikkat edilmesi gereken en önemli temizlik sektörü kategorisinde bulunur.

Biz çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. İlkeli ve disiplini elden bırakmadan, aynı zamanda inovatif düşünce yapısı ile Çayyolu Halı Yıkama hizmetlerimizi kişiye özel olarak, el değmeden ve halılarınızı asla başkalarının halıları ile karıştırmadan temizliyoruz.

Çayyolu halı yıkama firmaları arasında servisimizi tercih eden müşterilerimizden yapılan geri dönüşlerde %99 oranında memnuniyetler dile getirilmekte ve buna göre Ankara’da en çok ehemmiyet verdiğimiz yerlerin başında Çayyolu gelmektedir. Firmamız Çayyolu halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için bölgeye özel servis araçları günboyu çağrılarınızı bekleyecek şekilde revize etmiş ve gelen çağrılara çok kısa sürede yanıt verilmesini sağlamıştır.

Çayyolu Halı Yıkama
Çayyolu Halı Yıkama

Servisimiz ümitköy halı yıkama hizmetleride vermektedir.

Çayyolunda uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerin karşılığı olarak, günümüzde 200.000 üzerinde portföye sahibiz. Müşterilerimizin büyük bölümü mevcut müşterilerimiz tarafından tavsiye edilerek oluşturulmuştur. Hizmet kalitemizi daima üst seviyede tutuyoruz ve yüzdeyüz hijyenik bir halı yıkama deneyimini, günümüz piyasa koşullarında en ekonomik şartlarda müşterilerimize sunuyoruz.

Çayyolu’da halı yıkamada dikkat edilmesi gereken hususlar.

Temizlik sektörü herzaman çok dikkat edilmesi gereken alanların başında gelmektedir. Her alanda temizliğin önemi sağlığınız açısından büyük önem taşıyor. Halı yıkama sektörüde diğer tüm temizlik sektörleri gibi hayati öneme sahip bir sektör olarak ön plana çıkmaktadır. Öyle ki, evinizde geçirdiğiniz zamanın tamamı “halılarınız” üzerinde geçmektedir. Çocuklar, evcil hayvanlar, yaşlıların yanında başta astım ve alerjik hastalıkları bulunan herkes için hayati önem taşımaktadır. Bu yüzden halı deyip geçmeyin ve halı yıkamacınızın profesyonel bir temizlik servisi olduğundan mutlaka emin olun.

Günümüzde birçok merdivenaltı firma, hiç steril olmayan ortamlarda halı yıkama yapmaktadır. Bunların başında

  1. Oto Yıkamacılar
  2. Merdivenaltı (Bodrum Kat) firmalar
  3. Vergi kaydı bulunmayan korsan firmalar
  4. Kaçak su ve elektrik kullanan korsan firmalar

öne çıkmaktadır. Nasıl yıkama yapıldığı bilinse hiçkimse bu yerlerde yıkanan halıları evine sermez. Örneğin; halınızın bir otomobilin motor ve kaportasının yıkandığı aynı ortamda yıkandığını düşününce işin vehameti ortaya çıkar. Veya bodrum katta kaçak su, kaçak elektrik, ne olduğu belli olmayan, sağlığa zararlı kimyasallar içeren deterjanların kullanıldığı korsan bir firmada genellikle halılar, ortaya kurulan geniş bir havuz içerisine bütün halıların serilmesi ile hepsi aynı pis suda temizlenir ve aynı şekilde durulanır.

halı yıkama hizmeti alırken servisinizin profesyonel bir yıkamacı olduğundan emin olun.

İşte tüm bunları dikkate aldığınızda, servisimizden aldığınız hizmeti, çevrenize tavsiye edermisiniz? Öyle ile şimdi çayyolu halı yıkama tavsiye ederek tanıdıklarınızıda profesyonel halı yıkama hizmetlerinden yararlanmasını sağlayınız.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunar, sağlıklı bir yaşam dileriz.

 

Ankara’da Kuzey Halı Yıkama Servisi tercih edilir.

 

Facebookta bize katılmak istermisiniz? Ankara Kuzey Halı Yıkama Facebook

Son Güncelleme:  Haz 16, 2020 @ 00:09