Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama Servisi

Çayyolu halı yıkama servisi üstün temizlik hizmetleri, ileri düzeyde temizlik hizmetleri ile öne çıkıyor.

Cayyolu halı yıkama firmaları arasında 20 yılı aşkın süredir profesyonel halı, koltuk, yatak, yorgan, battaniye, nevresim yıkama ve halı tamiri hizmetlerini %100 hijyen garantisi ve ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Her yıl yaptığımız hizmet güncellemeleri neticesinde teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanıyor, hizmet kalitemizi buna göre düzenliyoruz.

2019 yılı itibari ile kişiye özel halı yıkama sistemleri ile hizmet veriyoruz. Kişiye özel yıkama sistemlerinde eşyalarınız, başka müşterilerin eşyalarıyla hiçbir şekilde temas etmiyor ve sadece size özel olarak, el değmeden yıkanıyor. Sistem ayrıca her yıkama sonrasında kendisini otomatik olarak dezenfekte etme özelliğine sahiptir. Bu sayede servisimizden aldığınız hiçbir hizmette herhangi bir bulaşı riski ile karşılaşmıyorsunuz.

Çayyolu halı yıkama yüksek kalitede hijyenik halı yıkama Batıkent Bağlıca Ümitköy Yaşamkent ve İncek’te hemen ara 0212 256 43 44

Bölgenizde birçok profesyonel servis bulabilirsiniz ancak, Çayyolu Halı Yıkamanın sunduğu hizmet kalitesinde bir yıkamayı, başka hiçbir yerde bulamazsınız.

Neden mi?

Kuzey halı yıkama servisi ileri düzey temizlik yöntemleri ile hizmet veriyor.

 • Kişiye Özel Halı Yıkama
 • Özel, Doğal Çözeltiler
 • Patentli Yıkama Yöntemleri
 • Talimatlara Uygun Temizlik
 • Güleryüzlü Hizmet Anlayışı
 • Hijyen Garantisi
 • Ekonomik Halı Yıkama Fiyatları

Çayyolu Halı yıkama servisinde yıkanan halılarınız uzun süre hijyenik dokusunu korur. Halılarınızın renkleri ilk günkü gibi parlak ve şık bir görünüme kavuşur.

Çayyolu’nda Yüksek Kaliteli, Garantili Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz? Bizimle Çalışmak İçin 10 Neden!

1- Halılarınız üzerinde deneme yapmıyoruz, ancak maksimum temizlik kalitesini garanti ediyoruz – Çalışanları halı temizliği konusunda profesyonel eğitim almış ilk ve tek organizasyon

2- Halılarınızda, hoş olmayan bir idrar, kusma, nem kokusu mu var? Başka bir temizleyiciye verdiniz, ama koku gitmedi mi? Herhangi bir halıdan herhangi bir kokunun giderilmesinde %100 garanti veren ilk ve tek servis

3- Halı yıkama için %100 ön ödeme gerekiyor mu? Halıyı mahvedeceklerinden, getirmediklerinden, kötü temizleyeceklerinden endişeleniyorsunuz, ancak parayı geri alamayacaksınız? Halı temizliği için peşin ödeme almıyoruz. Temiz bir halı aldığınıza emin olduktan sonra ödeme yaparsınız – genişletin, bakın, ödeyin

4- Her ölçekte halı yıkayabiliriz.

Çayyolu Halı Yıkama

5- Halınızın tüyleri buruşuk ve karışık mı? Eski yumuşaklığını kayıp mı etti? Herhangi bir halının tüylerini eski haline getirebiliriz.

Çayyolu Halı Yıkama

Hiçbir otomatik hat, hiçbir ekipman bu görevle baş edemez – sadece manuel işçilik ve özel bir tarak. Tarama aşaması ana kısımlardan biridir ve onsuz halının tamamen tozdan arındırılması imkansızdır, çünkü karışık lifler kum ve toz parçacıklarını tutacaktır.

6- Halılarınızı %100 tozlarından temizleriz.

Çayyolu Halı Yıkama

7- Halılarınızın çift taraflı olarak yıkanması gerektiğini biliyor musunuz? Çayyolu halı yıkama servisinde yıkanan bütün halılar arkalı önlü olarak çift yönlü yıkanır. Bunun nedeni, deterjan halıya nüfuz ettiğinde dokumanın dip kısmına yapışır ve burada zamk türü bir tabaka oluşturur. Tek taraflı yıkamada bu doku olduğu yerde kalır ve halınız kısa sürede tekrar kirlenir, renkleri atar ve ömrü kısalır.

Ankara Halı Yıkama

8- Yıkamanın her aşamasında arıtılmış, taze temiz su kullanırız. Bu sayede halılar sararmaz, renkleri kararmaz, solmaz ve en önemlisi halı kumaşının dokusu belirgin şekilde yumuşaklaşır. Ayrıca saf suyun aksine, saflaştırılmış yumuşak su halıdaki tüm deterjanların çıkarılmasına olanak tanır.

Çayyolu Halı Yıkama

 

9- Çayyolu halı yıkama servisinde halılarınız özel olarak el değmeden paketlenir. Başka hiçbir şeyle temas etmeden evinize getirilir.

Çayyolu Halı Yıkama

Not: “paketlenmiş olarak gelen halılarınızı hemen kullanmayacaksanız bile paketi açmalısınız. Her ne kadar nemi alınmış ve tam kurumuş olarak gelse bile paket içinde terleme yapabilir. Bu terleme halınızın küflenmesine sebep olur ve küf hiç istemediğimiz birşeydir.”

10- İşletmemize özel “VEGAN” çözeltiler kullanıyoruz. İnsan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal kullanmıyoruz.

Çayyolu Halı Yıkama

İşletmemiz, Ankara genelinde başta, Batıkent, Bağlıca, Yaşamkent, Ümitköy, Çayyolu ve İncek bölgelerinde aynı gün süper hızlı servis hizmeti veriyor.

Servisimiz hakkında diğer müşterilerimizin yorumlarına gözatın, lütfen sizde bir inceleme bırakın.

Çayyolu halı yıkama yorumlar için TIKLAYIN!

HİZMETLERİMİZ:

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Halı Tamiri
 • Halı Saçak Tamiri

 

Eki 18, 2020 @ 09:56
Call Now Button