Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama

Cayyolu Hali Yikama

Firma olarak halı yıkama sektöründe profesyonel hizmetler yürütülmektedir. Çayyolu halı yıkama hizmetleri uygun fiyatlı olarak sunulur.

Çayyolu halı yıkama hizmetleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verilmektedir. En doğru ve uygun yöntemler ile halıların derinlemesine temizlenmesine imkân sağlıyor ve yürüttüğümüz her hizmette müşteri memnuniyetini ortaya çıkarıyoruz. Ankara ili ve çevre bölgelerine kapsamlı bir hizmet götürülerek, bu alanda profesyonel bir verilmesini sağlıyoruz.  Halılarınızı temizletmek için uzman bir desteğe ihtiyacınız varsa, tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmenizdir. Daha sonra gerekli olan işlemler uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Cayyolu Hali Yikama Hizmeti

Gerçekleştirdiğimiz halı yıkama hizmetleri ile sektörde öncü firmalar arasında yer almaktayız.  Haftanın her günü hizmet bölgelerimize kapsamlı bir hizmet götürerek, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olmaktayız. Müşterilerimizin iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşmasının ardından, konum bilgisi vermesi gerekir. Uzman ekiplerimiz belirtilen konumlara mümkün olan en kısa sürede ulaşacaktır. Daha sonra ücretsiz bir şekilde müşterilerimizin adreslerinden halılar teslim alınacaktır. Halıları teslim alırken müşterilerimize kaç adet alındığına dair bir bilgilendirme fişi verilecektir. Böylelikle güvenli bir hizmetten yararlanabilme fırsatı sağlanır. Firma personellerimiz halıların zarar görmeden araçlara yüklenmesini sağlayarak, tesisimize sorunsuz bir şekilde ulaştıracaktır. Daha sonra halılarınız için gereken temizlik işlemleri, bu alanda uzmanlaşmış ekipler tarafında titizlikle gerçekleştirilir. Çayyolu halı yıkama olarak müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için özverili çalışmalar yürütmekteyiz.

Cayyolu Hali Yikama Fiyatları

Halı yıkama sektöründe yürüttüğünüz çalışmalar kadar sunduğumuz uygun fiyat seçenekleri ile de adımızdan söz ettirmekteyiz. Çayyolu halı yıkama fiyatları her bütçeye uygun bir şekilde belirlenmiştir. Bu sayede müşterilerimizin hizmetlerinizden en iyi şekilde faydalanabilmesini sağlıyoruz. Profesyonel bir halı yıkama hizmetiyle, en uygun fiyat garantisini firma olarak sunuyoruz. Üst düzey bir halı yıkama temizliğini uygun fiyat seçenekleri ile sağlayarak, firmamız tarafından müşterilerimizin ihtiyaçlarına  gerektiği gibi cevap veriyoruz.

Cayyolu Hali Yikama Avantajları

Uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile müşterilerimize çeşitli avantajlar sunmaktayız. Çayyolu halı yıkama avantajları hizmet götürdüğümüz müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilir. Her türlü halı türündeki lekelere sağladığımız pratik çözümler sayesinde firma olarak avantaj sağlamaktayız. Çıkması zor olan inatçı lekelerde bile kapsamlı bir temizlik hizmeti sunarak, mükemmel sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır. Tüm bu avantajlarla birlikte firmamız bünyesinde son teknoloji makineler ile temizleme imkânı sunarak, hijyenik bir şekilde halılarınızı teslim alabilmenize olanak sağlıyoruz. Ayrıca kaliteli bir şekilde sunduğumuz hizmetleri her bütçeye uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin avantajlı fırsatlarımızdan yararlanabilmesi için, iletişim numaralarından firmamıza ulaşması yeterli olacaktır.

Cayyolu Hali Yikama Hizmeti Nasıl Verilir?

Ankara geneline profesyonel ve seri bir şekilde hizmetler götürülmektedir. Bu alanda uzman bir destekten faydalanabilmek istiyorsanız, Çayyolu halı yıkama hizmeti olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Firmamızın iletişim numaralarında pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ardından siz değerli müşterilerimize halı yıkama hizmeti götürebilmemiz için konum bilgisini vermeniz gerekir. Konum bilgisinin verilmesinden sonra firma personellerimiz en kısa süre içerisinde belirtilen adreste olmaktadırlar. Halılarınızı ücretsiz bir şekilde sizden aldıktan sonra kaç parça alındığına dair bilgilendirme fişi verilerek, firma araçlarımıza halıların yükleme işlemi gerçekleştirilir. Ardından güvenli ve sorunsuz bir şekilde halılar tesisimize ulaştırılır. Tesisimizde son teknoloji makineler ile halıların dokusuna uygun bir şekilde temizleme işlemleri gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler tamamlandığında ücretsiz bir şekilde evlere halıların teslimi sağlanır.

Cayyolu Hali Yikama İletişim Bilgileri

Müşterilerimizin firmamızı arayarak halı yıkama hizmeti için bir randevu talebi oluşturması gerekir. Ardından ekiplerimiz tarafından gereken işlemler gerçekleştirilecektir. Çayyolu halı yıkama iletişim bilgileri ayrıntılı bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Belirtilen iletişim numaralarından ulaşım sağlanarak, uygun fiyatlı olan en doğru halı yıkama hizmetine sahip olabilirsiniz. Bu alanda uzman olan ekiplerimiz  tarafından, en kısa sürede müşterilere geri dönüş sağlanacaktır. Müşterilerimizin müsait olduğu en kısa sürede, halıların teslimi için tesisimizden harekete geçilmektedir.

Cayyolu Hali Yikama Kampanyaları

Bu alanda öncü bir firma olarak, müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için bu alanda çeşitli kampanyalar sunarak, memnun kalacağınız hizmetler sunmaktayız. Profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz halı yıkama hizmetini ekonomik fiyat kampanyaları ile sunarak, her bütçeye uygun bir şekilde hizmetlerimizden faydalanılmasını sağlıyoruz.  Çayyolu halı yıkama olarak sunduğumuz avantajlı kampanyalarımızdan faydalanabilmek için, iletişim adreslerimizi kullanarak ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır.

Cayyolu Hali Yikama Olarak Sunulan Diğer Hizmetler

Halı yıkama sektöründe sunduğumuz hizmetler ile Ankara ve çevre bölgelerde adından söz ettiren bir firma olmaktayız. Bu sektörde kaliteli bir şekilde sunduğumuz halı yıkama hizmeti yanında, profesyonel ekiplerimiz tarafından diğer alanlarda da hizmet sunulmaktadır. Müşterilerden aldığımız perde, yorgan ve kilimlerin detaylı bir temizliğini gerçekleştiriyoruz. Tesisimizde bulunan profesyonel makineler ile perde, yorgan ve kilimlerde bulunan kir ve lekelerin tamamıyla temizlenebilmesini sağlıyoruz. Bu sayede eşyalarınızı hijyenik bir şekilde kullanıma hazır hâle getirmekteyiz. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak randevu talebi oluşturmaktır. Daha sonra personellerimiz belirttiğiniz konuma ulaşarak, eşyaları sizden teslim alacaktır. Hangi eşyayı ve kaç adet alındığını belirten bir bilgilendirme fişi müşterilere bırakılmaktadır. Ardından alınan bütün eşyalar kapsamlı bir temizlik için tesisimize güvenli bir şekilde getirilir.

Halı Bakımı İçin Cayyolu Hali Yikama Hizmeti

Evlerde halıları uzun süreli olarak kullanabilmek için, bakımına özen gösterilmesi oldukça önemlidir. Halılarınızın bakımı ve detaylı temizliği için gönül rahatlığıyla firmamızdan destek sağlayabilirsiniz. Her türlü halı tipine uygun olan temizleme yöntemleri uygulanarak, teslim aldığımız halılarda herhangi bir zarara neden olmadan işlemler gerçekleştirmekteyiz. İnatçı lekeler için özel olarak üretilen şampuanlar kullanılarak, halıların üzerinde büyük ölçüde giderilmesini sağlıyoruz. Böylelikle halıların yaşam alanlarında hijyenik bir şekilde kullanılabilmesi fırsatını sunuyoruz. Çayyolu halı yıkama hizmetimizle, tesisimizde uygun koşullarda yıkama işlemlerinden geçmektedir. Daha sonra bu konudaki uzman ekiplerimiz tarafından durulama işlemi yapılır. Titizlik ile gerçekleştirilen bütün bu işlemlerin ardından halıların sıkma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. En son olarak uygun bir şekilde paketleme işlemi yapılmaktadır.

Profesyonel Cayyolu Hali Yikama Hizmeti

Halı yıkama konusunda destek almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gerekir. Çünkü bu alanda profesyonel bir firmadan yardım alınması oldukça önemlidir. Profesyonel olmayan firmalar tarafından halıların hijyenik bir şekilde temizlenebilmesi imkânı sağlanamayabilir. Çayyolu halı yıkama firması olarak, halıların en güzel şekilde temizlenebilmesi fırsatınız sunuyoruz. Halılardaki lekelere karşı sunduğumuz pratik çözümler ile derinlemesine bir temizliği sağlanabilmesi gerçekleştirilir. Liyakat sahibi bir firma olarak müşterilerimizin ve sevdiklerinin sağlığını önemsiyor ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca yürüttüğümüz halı yıkama hizmeti sonrasında müşterilerimizden gelen memnuniyeti de oldukça önemsemekteyiz. Bu çalışma prensibi ile hizmetler sağlanarak, müşterilerimize söz verdiğimiz tarih ve saatte halıların güvenli bir şekilde teslimini sağlıyoruz. Halı yıkama sektöründe uzun yıllar boyunca hizmet sağlayan bir firma olduğumuzdan dolayı, bu alanda ilk akla gelen firmalar arasında olmaktayız. Sektörde söz sahibi bir firma olmanın avantajını sizlere sunuyor ve günlük olarak geniş halı yıkama kapasitesi ile kapsamlı bir hizmet sağlıyoruz.

Çayyolu’nda Yüksek Kaliteli, Garantili Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz? Bizimle Çalışmak İçin 10 Neden!

1- Halılarınız üzerinde deneme yapmıyoruz, ancak maksimum temizlik kalitesini garanti ediyoruz – Çalışanları halı temizliği konusunda profesyonel eğitim almış ilk ve tek organizasyon

2- Halılarınızda, hoş olmayan bir idrar, kusma, nem kokusu mu var? Başka bir temizleyiciye verdiniz, ama koku gitmedi mi? Herhangi bir halıdan herhangi bir kokunun giderilmesinde %100 garanti veren ilk ve tek servis

3- Halı yıkama için %100 ön ödeme gerekiyor mu? Halıyı mahvedeceklerinden, getirmediklerinden, kötü temizleyeceklerinden endişeleniyorsunuz, ancak parayı geri alamayacaksınız? Halı temizliği için peşin ödeme almıyoruz. Temiz bir halı aldığınıza emin olduktan sonra ödeme yaparsınız – genişletin, bakın, ödeyin

4- Her ölçekte halı yıkayabiliriz.

Çayyolu Halı Yıkama

5- Halınızın tüyleri buruşuk ve karışık mı? Eski yumuşaklığını kayıp mı etti? Herhangi bir halının tüylerini eski haline getirebiliriz.

Çayyolu Halı Yıkama

Hiçbir otomatik hat, hiçbir ekipman bu görevle baş edemez – sadece manuel işçilik ve özel bir tarak. Tarama aşaması ana kısımlardan biridir ve onsuz halının tamamen tozdan arındırılması imkansızdır, çünkü karışık lifler kum ve toz parçacıklarını tutacaktır.

6- Halılarınızı %100 tozlarından temizleriz.

Çayyolu Halı Yıkama

7- Halılarınızın çift taraflı olarak yıkanması gerektiğini biliyor musunuz? Çayyolu halı yıkama servisinde yıkanan bütün halılar arkalı önlü olarak çift yönlü yıkanır. Bunun nedeni, deterjan halıya nüfuz ettiğinde dokumanın dip kısmına yapışır ve burada zamk türü bir tabaka oluşturur. Tek taraflı yıkamada bu doku olduğu yerde kalır ve halınız kısa sürede tekrar kirlenir, renkleri atar ve ömrü kısalır.

Ankara Halı Yıkama

8- Yıkamanın her aşamasında arıtılmış, taze temiz su kullanırız. Bu sayede halılar sararmaz, renkleri kararmaz, solmaz ve en önemlisi halı kumaşının dokusu belirgin şekilde yumuşaklaşır. Ayrıca saf suyun aksine, saflaştırılmış yumuşak su halıdaki tüm deterjanların çıkarılmasına olanak tanır.

Çayyolu Halı Yıkama

 

9- Çayyolu halı yıkama servisinde halılarınız özel olarak el değmeden paketlenir. Başka hiçbir şeyle temas etmeden evinize getirilir.

Çayyolu Halı Yıkama

Not: “paketlenmiş olarak gelen halılarınızı hemen kullanmayacaksanız bile paketi açmalısınız. Her ne kadar nemi alınmış ve tam kurumuş olarak gelse bile paket içinde terleme yapabilir. Bu terleme halınızın küflenmesine sebep olur ve küf hiç istemediğimiz birşeydir.”

10- İşletmemize özel “VEGAN” çözeltiler kullanıyoruz. İnsan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal kullanmıyoruz.

Çayyolu Halı Yıkama

İşletmemiz, Ankara genelinde başta, Batıkent, Bağlıca, Yaşamkent, Ümitköy, Çayyolu ve İncek bölgelerinde aynı gün süper hızlı servis hizmeti veriyor.

Servisimiz hakkında diğer müşterilerimizin yorumlarına gözatın, lütfen sizde bir inceleme bırakın.

Çayyolu halı yıkama yorumlar için TIKLAYIN!

HİZMETLERİMİZ:

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Halı Saçak Tamiri
Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Uzman Tavsiyeleri Halı yıkama veya temizlemeden sonra sarıya döndü – Yıkanan [...]

Batıkent Halı Tamiri

Batıkent Halı Tamiri Hizmetleri Batıkent halı tamiri servisi 50 yıllık tecrübesi ile Türkiye geneli her [...]

Batıkent Stor Perde Yıkama

Batıkent Stor Perde Yıkama Servisi [...]

Batıkent Batteniye Yıkama

Batıkent Battaniye Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yorgan Yıkama

Batıkent Yorgan Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yatak Yıkama

Batıkent Yatak Yıkama Servisi [...]

Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent Koltuk Yıkama Servisi   [...]

Çayyolu Koltuk Yıkama

Çayyolu Koltuk Yıkama Servisi Çayyolu koltuk yıkama hizmeti sadece döşeme takımının her tarafında lekeler varken [...]

Çayyolu Yatak Yıkama

Çayyolu Yatak Yıkama Servisi Çayyolu yatak yıkama hizmetlerine, Kuzey Halı Yıkama olarak 2003 yılında başladığımızda, [...]

Yün Halı Nasıl Yıkanır?

Evde Yün Halı Temizliği Yün halı nasıl yıkanır sorusuna yanıt aradığımız makalemizin sonunda artık evinizde [...]

Çayyolu Battaniye Yıkama

Çayyolu Battaniye Yıkama Servisi Çayyolu Battaniye Yıkama uygulamalarımız yeni tip COVID-19 pandemisi ile mücadele kapsamında [...]

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar?

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar? “Halı lekeleri nasıl çıkar? Halı leke çıkarıcı ürünleri nelerdir? Evde leke [...]

Batıkent Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama Halı yıkamada kullanılan farklı teknikler ve aletler vardır. Halıların derinlemesine temizlenmesi için [...]

Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama Servisi Dikmen halı yıkama hizmetleri, Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası Kuzey [...]

Yaşamkent Halı Yıkama

Kurulduğu ilk günden itibaren halı yıkama hizmetlerini güven içinde sunmakta olan Yaşamkent halı yıkama firmamız [...]

Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama Bilkent Halı Yıkama Firmaları arasında saygın bir yere sahibiz. İşletmemiz %100 müşteri [...]

 

Nis 15, 2022 @ 19:54
Call Now ButtonŞimdi Ara!