Çayyolu Yatak Yıkama

Çayyolu Yatak Yıkama

Çayyolu Yatak Yıkama Servisi

Çayyolu yatak yıkama hizmetlerine, Kuzey Halı Yıkama olarak 2003 yılında başladığımızda, Ankara’da sunulan ilk profesyonel yatak hizmetleri arasındaydı.

Yatak Yıkama uygulamaları profesyonel ekip ve ekipmanlar eşliğinde. Ankara’da uygun fiyatlarla hizmetinizde. Bugün arayın!

Ankara’da Avrupa kökenli ve dünyanın orijinal yatak temizleme teknolojisi mucitleri tarafından üretilen %100 doğal, ve insan sağlığına zarar vermeyen, güvenli kimyasal yatak temizleme teknolojisi kullanarak yatak temizliği sunan ilk şirketiz.

Çayyolu Yatak Yıkama
Çayyolu Yatak Yıkama

Zamanımızın 1/3’ünü yatakta geçirdiğimiz için yatağımızı temiz ve hijyenik tutmak önemlidir. İronik olarak, toz ve toz akarları çoğunlukla yatağın içinde bulunur ve bir evdeki en kirli mobilyalardan biridir, ancak birçok kişi sorunun farkında değildir, çünkü yatağımız her zaman güzel bir şekilde nevresim takımları ile kaplıdır.

Bu sebeplerden dolayı, Çayyolu Yatak Yıkama servisi yöntemlerini yıllar içinde çok daha profesyonel olarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Yatak, toz akarları için ideal bir üreme alanı oluşturur çünkü yatak sıcak, nemli ve her gece uyuduğumuzda yüksek miktarda insan ölü derisini toplar. Yatak, toz akarları ve tozun yanı sıra vücut sıvısı kalıntımızı, bakterileri ve diğer mikro organizmaları da içerir.

Çayyolu Yatak Yıkama

Yatak Yıkama’da Devrim Niteliğinde Yenilikler

İyi bir yatak odası hijyeni sağlamak için yatağınız, şampuan ve suyla değil, yatakta biriken rahatsız edici parçaçıkları temizlemek için düzenli temizlik gerektirir. Dünyanın önde gelen yatak üreticileri, yatak konforuna ve döşeme malzemesine zarar verebileceği için yatağınızın nem ve zararlı kimyasallar ile temizlenmesini önermemektedir.

Yatağınızın düzenli olarak süpürülmesi, yatak üreticileri tarafından şiltedeki kir parçacıklarının giderilmesi, ancak kapsamlı yatak temizleme işinin onaylı yatak yıkama ürünleri ve doğru temizlik teknikleriyle donatılmış profesyonellere bırakılması için tavsiye edilir.

Çayyolu Yatak Yıkama
Çayyolu Yatak Yıkama

Neden Çayyolu Yatak Yıkama Tedavisi?

1- Garantili ve Güvenli

Çayyolu yatak yıkama servisinin yatak yıkama işlemi, önde gelen yatak üreticileri tarafından onaylanmış ve piyasada satılan çoğu şiltenin temizliği için SAFE olarak onaylanmış, yatak yıkama için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş temizleme teknomojisini kullanır.

2- %100 Kuru

Yatak yıkama işlemimizde yüksek vakum gücüne sahip endüstriyel ekipmanlarımız sayesinde ilem sonundan kuru bir yatak bırakırız ve zararlı kimyasallar kullanmayız. En önemlisi, yatak temizliği tamamlandıktan birkaç saat sonra hemen uyuyabilirsiniz.

3- %100 güvenli kimyasallar

Kuzey halı yıkama’nın yatak temizleme işlemi, yatağı nem ve zararlı kimyasal kullanmadan temizler, böylece temizlik tamamlandıktan sonra yatak içinde hiçbir kimyasal kalmaz. Tedavimiz hem yetişkinler hem de bebekler için tamamen güvenlidir.

4- Kanıtlanmış Etki – Çayyolu Yatak Yıkama

Kuzey Halı Yıkama’nın temizleme uygulamasının yatağı iyice temizlediği, tozu giderdiği, ölü deri pullarını, vücut sıvısı kalıntılarını, toz akarlarını ve dışkılarını ve yatağa gömülü diğer mikro organizmaları temizlediği kanıtlanmıştır.

Çayyolu Yatak Yıkama

Çayyolu Servisi Yatağı Nasıl Temizler?

Çayyolu Ümitköy yatak yıkama servisinin yatak temizleme işlemi sırasında, şilte gömülü toplanan kirin daha ince parçacıklara titreştirildiği ve daha sonra sıkı bir şekilde dokunmuş HEPA filtre torbasına çekileceği bir toz haline getirme işlemine tabi tutulacaktır. Temizleme işlemi sırasında şilteyi dezenfekte etmek için özel olarak tasarlanmış dahili bir UV-C ışığı kullanılarak dezenfekte edilecektir.

Son olarak, temizlenen yatak, şiltedeki toz akarlarının yeniden istilasını geciktirmeye yardımcı olacak kimyasal güvenli bir çözelti ile tekrar sterilize edilecektir.

Çayyolu Yatak Yıkama

Ödüllü yatak yıkama hijyen tedavimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizi arayın!

Kuzey Halı Yıkama

Uzman İpucu

Yatak yıkama işlemlerinden önce mutlaka üretici talimatları okunmalıdır.

Daima üreticinin bakım talimatlarına uyun. En sağlıklı verimi alabilmek için profesyonel bir servis ile çalışmanız önerilir.

https://www.facebook.com/ankarakuzeyhaliyikama facebook sayfamızı takip edin, kampanyalarımızdan yararlanın ve hediye çekilişlerine katılın.

HİZMETLERİMİZ:

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Halı Tamiri
 • Halı Saçak Tamiri

Neden biz?

İnsanlar neden bizi tercih ediyorlar?
 • İşimize Maksimum Özen Gösteriyoruz.
 • Kaliteden Ödün Vermiyoruz.
 • Müşteri Memnuniyeti Paradan Önce Geliyor.
 • Vegan Deterjanlar Kullanıyoruz.
 • Talimatlara Göre Uygulama Yapıyoruz.
 • Tavsiye ve Önerileri Dikkate Alıyoruz.
 • Ekonomik Fiyatlar Sunuyoruz.
 • Zamanında Teslimat Yapıyoruz.

Son Güncelleme: Eki 18, 2020 @ 10:05

Call Now ButtonŞimdi Ara!