Çukurambar Halı Yıkama

Çukurambar Halı Yıkama

Çukurambar Halı Yıkama

Çukurambar Halı Yıkama Servisi 15 yıllık tecrübemiz ve üstün kalitede temizlik hizmetlerimizle Çukurmbarda hizmetinizdeyiz. Ankara’nın en büyük halı yıkama kompleksi Kuzey Halı Yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile kesinlikle karışmadan, kişiye özel olarak büyük bir titizlikle yıkanmaktadır.

Firmamız Avrupa’dan ithal bant usülü özel makina parkuru ile Çukurambar’lılara mükemmel bir halı yıkama deneyimi sunuyor. Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı ERA 111 Endüstriyel Naturemax halı şampuanları ile müşterilerimize %100 hijyen garantisi sunuyoruz. Çukurambar halı yıkama servisi sektörde önde gelen birkaç firmadan birisidir. 5000m² kapalı alanı ve günlük 2000m² halı yıkama kapasitemizle Çukurambar halı yıkama firması arayan müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Halı yıkama hizmeti almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Bunlar, çağırdığınız halı yıkama servisinin liyakatli bir servis olup olmadığını iyi değerlendirmenizle başlar. Merdiven altı veya oto yıkama firmalarında yıkanan halılar ciddi derecede sağlık sorunlarına neden olabilir. Halılarınızın oto şampuanı ve en önemlisi bir arabanın yıkandığı aynı ortamda yıkanmadığından emin olamazsınız, ki şundan emin olun halılarınız bu mekanlarda yıkanıyor!

HİZMETLERİMİZ:

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Halı Saçak Tamiri
Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Uzman Tavsiyeleri Halı yıkama veya temizlemeden sonra sarıya döndü – Yıkanan [...]

Batıkent Halı Tamiri

Batıkent Halı Tamiri Hizmetleri Batıkent halı tamiri servisi 50 yıllık tecrübesi ile Türkiye geneli her [...]

Batıkent Stor Perde Yıkama

Batıkent Stor Perde Yıkama Servisi [...]

Batıkent Batteniye Yıkama

Batıkent Battaniye Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yorgan Yıkama

Batıkent Yorgan Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yatak Yıkama

Batıkent Yatak Yıkama Servisi [...]

Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent Koltuk Yıkama Servisi   [...]

Çayyolu Koltuk Yıkama

Çayyolu Koltuk Yıkama Servisi Çayyolu koltuk yıkama hizmeti sadece döşeme takımının her tarafında lekeler varken [...]

Çayyolu Yatak Yıkama

Çayyolu Yatak Yıkama Servisi Çayyolu yatak yıkama hizmetlerine, Kuzey Halı Yıkama olarak 2003 yılında başladığımızda, [...]

Yün Halı Nasıl Yıkanır?

Evde Yün Halı Temizliği Yün halı nasıl yıkanır sorusuna yanıt aradığımız makalemizin sonunda artık evinizde [...]

Çayyolu Battaniye Yıkama

Çayyolu Battaniye Yıkama Servisi Çayyolu Battaniye Yıkama uygulamalarımız yeni tip COVID-19 pandemisi ile mücadele kapsamında [...]

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar?

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar? “Halı lekeleri nasıl çıkar? Halı leke çıkarıcı ürünleri nelerdir? Evde leke [...]

Batıkent Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama Halı yıkamada kullanılan farklı teknikler ve aletler vardır. Halıların derinlemesine temizlenmesi için [...]

Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama Servisi Dikmen halı yıkama hizmetleri, Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası Kuzey [...]

Yaşamkent Halı Yıkama

Kurulduğu ilk günden itibaren halı yıkama hizmetlerini güven içinde sunmakta olan Yaşamkent halı yıkama firmamız [...]

Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama Bilkent Halı Yıkama Firmaları arasında saygın bir yere sahibiz. İşletmemiz %100 müşteri [...]

Bu yüzden sektörde güven tesis etmiş, işinin arkasında duran, tanınmış ve bilinen profesyonel halı yıkamacılarla çalışmanızı öneriyoruz.

Çukurambar halı yıkama hizmetlerimizi büyük bir özen ve titizlikle icra ediyoruz. Çukurambarda bulunan binlerce portföyümüz referansımızdır. 15 yıllık müşterilerimiz dahi hala servisimizle çalışmaktadırlar.

Çukurambar halı yıkama ‘da halılarınızı ilk günlü parlaklığında, tertemiz ve capcanlı olarak teslim edilir. Halılarınız kesinlikle el değmeden, zararlı fırça, deterjan ve deformasyonlara uğramadan yıkanır. Çukurambar halı yıkama hizmeti alan müşterilerimizin tamamı hizmetlerimizden memnun kaldıklarını belirten geri dönüşler yapmaktadırlar. Şirketimize e-posta, telefon ve sosyal medyadan ulaşarak birçok teşekkür mesajı almaktayız.

Sizde profesyonel bir Çukurambar halı yıkama firması ile çalışmak istiyorsanız bizi arayın, gelelim ve adresinizden halılarınızı alarak tertemiz bir yıkama işleminden geçirelim. Söz verdiğimiz gün ve saatte halılarınızı tekrar adresinize teslim edelim.

Çukurambar Halı Yıkama

Çukurambar halı yıkama hizmetlerinde halı dışında, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yastık yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama gibi birçok eşyanızı profesyonel olarak yıkatabilirsiniz.

Bizi Facebook’ta takip edin, kampanya, çekiliş ve indirimlerden önce yararlanma şansını yakalayın! https://www.facebook.com/ankarakuzeyhaliyikama/

Şimdi Ara!