Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama Servisi

Dikmen halı yıkama hizmetleri, Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası Kuzey Halı Yıkama ile halılarınız ilk günkü gibi tertemiz.

Kişiye özel halı yıkama sistemlerimizle, üstün kalitede bir halı yıkama deneyimi sizleri bekliyor. Dikmen halı yıkama firmaları arasında daima öncü kuruluş olan servisimiz, her yıl geliştirdiği teknolojik yenilikleri ile daha iyi hizmet etmenin ve bunu sonucunda binlerce memnun müşteri edinmenin mutluluğunu yaşıyor.

“Kuzey Halı Yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmaz.”

Servisimizde halılarınız, Avrupa’dan ithal özel makina parkurlarımızda kişiye özel olarak yıkanmaktadır. Başkalarının halıları ile asla karışmaz. Bu işlem en üst kalitede bir yıkama deneyemi sunar.

Servisimizde Avrupa’nın 1 numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanılmaktadır. ERA111 halılarınız için biçilmiş kaftan misali derinlemesine nüfuz eder, bakterilerden ve kirden eser kalmaz. Halılarınız uzun süreli olarak hijyenik kalır ve sevdiklerinizi, halıya dayalı mikrobik etkenlerden korur.

Batıkent Halı Yıkama Fabrikası Uyarıyor!

Günümüzde ortalama bir ev halısının yılda en az 2 kez, altı ayda bir yıkanması sağlığınız açısından çok önemlidir.

Firmamız, ücretsiz servis ağı ile aynı gün adresinizden halılarınızı alır ve söz verdiği gün/saat’te halılarınızı adresinize teslim eder.

Dikmen Halı Yıkama Fiyatları

Dikmen halı yıkama fiyatları halı türüne, kumaş ve zorlu lekeler gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir. Sağlıklı bir fiyatlandırma için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz soracağınız bütün soruları cevaplamak için sabırsızlıkla sizleri beliyorlar.

Servisimiz hizmet kalitesine uygun olarak piyasadaki en ekonomik fiyatları sunmak için özenle dizayn etmiştir. Müşteri memnuniyeti politikamız, para kazanmadan önce mutlu müşteriler edinmek üzerine kuruludur. Müşterilerimizin servisimizden aldığı hizmetten memnun olması demek, bizlerin işimizi daha çok severek yapmamızı ve her geçen gün hizmet kalitemizi artırmamız için bizi teşvik ediyor.

Servisimiz Dikmen halı yıkatmak isteyen müşterilerimizin tamamını tavsiye üzerine oluşturmaktadır. Memnun müşterilerimiz yakın çevrelerine de servisimizi tavsiye ederek bizleri onurlandırmaktalar.

Tercih edilmemizin başlıca sebepleri:

  • İşimize azami özen gösteriyoruz.
  • Kaliteden ödün vermiyoruz.
  • Müşteri memnuniyeti paradan önce geliyor.
  • Vegan deterjanlar kullanıyoruz.
  • Talimatnameye göre uygulama yapıyoruz.
  • Tavsiye ve önerileri dikkate alıyoruz.
  • Ekonomik fiyatlar sunuyoruz.
  • Zamanında teslimat yapıyoruz.

Halı Yıkamacınızın profesyonel bir servis olduğundan emin olmadan halılarınızı teslim etmeyiniz.

Günümüzde birçok oto yıkama ve merdiven altı korsan firma, hiçde hijyenik olmayan ortamlarda halı yıkama yapmaktadır.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için bu gibi yerlerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Uygun fiyat politikalarımızın yanında, Dikmen halı yıkama firmaları arasında da öncü kuruluş olmayı başardık. 2016’dan bu yana Banka kartı veya Kredi kartı ile kapıda ödeme sistemimizi ilk hayata geçiren halı yıkamacılardan biri olduk. Servisimiz üzerinden banka veya kredi kartı ile yapacağınız ödemelerden bankalarınızca bonuslar kazanabilir veya bankanızın müsade ettiği tutar ve süre üzerinden taksitlendirme de yapabilirsiniz.

“Kuzey halı yıkama servisi, bir halı yıkamacıdan daha fazlasıdır.”

Sizde profesyonel bir halı yıkama deneyimi için firmamızı tercih etmez misiniz? Halılarınızı yeniymiş gibi capcanlı renklerine kavuşturalım, mis gibi kokusu ile evlerinizde bahar havası estirelim.

Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama

Şimdi Ara: 0312 256 43 44

 

Bizi Facebook’ta takip edin, kampanya, çekiliş ve indirimlerden önce yararlanma şansını yakalayın! https://www.facebook.com/ankarakuzeyhaliyikama/

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:38

Şimdi Ara!