Ergazi Mahallesi Halı Yıkama

Ergazi Mahallesi Halı Yıkama

Ergazi Mahallesi Halı Yıkama

Ergazi Mahallesi Halı Yıkama servisinde 20 yılı aşkın süredir profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Servisimizde halılarınız başkalarının halıları ile kesinlikle karışmadan, kişiye özel olarak özenle yıkanır.

Ergazi Mahallesi Halı Yıkama Servisi, Türkiye’nin en büyük halı yıkama tesislerine sahiptir. 5000m² kapalı alanda günlük, 2000m² halı yıkama kapasitesine sahip, Avrupa’dan ithal makina parkurumuz ve profesyonel ekibimiz her an çağrılarınızı beklemektedir.

“Halılarınızı profesyonel ellere teslim edin!”

Kuzey halı yıkama servisi Ankara genelinde bulunan hızlı servis ağı ile çağrınıza müteakip en kısa sürede adresinize gelerek halılarınızı almaktadır. Aynı gün hızlı servis hizmeti veren sayılı firmalardan biriyiz!

HİZMETLERİMİZ:

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Halı Tamiri
 • Halı Saçak Tamiri

Ergazi mahallesi halı yıkama hizmeti alan müşterilerimizin %96’sı hızlı servis uygulamamızdan son derece memnun olduğunu bildirmektedir. Yapılan geri dönüşlerde, Ergazi Mahallesi Halı Yıkama servisinin, bölgenin en kaliteli temizlik şirketi olduğu vurgulanmaktadır.

“Ergazi Mahallesi Halı Yıkama uygulamamızdan mahalle sakinlerinin %96’sı memnuniyetlerini bildirmektedir.”

Çağrınızdan, teslimata kadar geçen süreçte eşyalarınız tam anlamıyla profesyonel bir süreçten geçmektedir. Firmamızın başlıca çalışma prensiplerinden biride, söz verdiği gün ve saatte teslimatı gerçekleştirmesidir. Bazı durumlarda müşterilerimiz halılarının bir an önce temizlenmesi ve belirli bir tarihte teslim edilmesini istiyorlar. Örnek verecek olursak, yaz tatiline çıkan bir müşterimiz Ergazi mahallesi halı yıkama uygulamalarımızdan yararlanmak istemiş ve tatile çıkacağı tarihten bir gün önce mutlaka halılarının teslim edilmesi gerektiğini özellikle vurgulamıştır.

Servisimiz bu gibi durumlarda müşterilerimizin isteklerini mutlaka yerine getirerek %100 müşteri memnuniyeti kuralına kesin olarak riayet eder.

Peki neden Ergazi Mahallesi Halı Yıkama Servisini Tercih Etmelisiniz?

 1. Servisimiz halı sektöründe 50 yıllık saygın bir geçmişe sahiptir.
 2. 20 yılı aşkın bir süredir Ankara’da profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz.
 3. Ankara genelinde 100 binin üzerinde müşteri portföyüne sahibiz.
 4. Avrupa’dan ithal profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz.
 5. Modern araçlarımızla hizmet veriyoruz.
 6. 5000m² kapalı alanda günlük 2000m² halı yıkama kapasitesine sahibiz.
 7. İşimizin ve sözümüzün arkasında duruyoruz.

Bütün bunlar ışığında, geleceğe yatırım yapıyoruz ve temizlik sektöründe Ankara’da çığır açan bir anlayışla, işimizi şevkle ve aşkla yapıyoruz.

Siz de Ergazi Mahallesi Halı Yıkama uygulamalarımızdan yararlanmak istiyorsanız şimdi bizi arayın!

Bizi Facebook’ta takip edin, kampanya, çekiliş ve indirimlerden önce yararlanma şansını yakalayın! https://www.facebook.com/ankarakuzeyhaliyikama/

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:40

Call Now ButtonŞimdi Ara!