Gölbaşı Halı Yıkama

Gölbaşı Halı Yıkama

Gölbaşı Halı Yıkama

Gölbaşı Halı Yıkama fabrikaları hakkında detaylı bilgileri paylaştığımız bu yazımızda, Ankara Golbasi Hali Yikama hizmetlerimiz hakkında birçok yenilik ve hizmetlerimize dair genel bilgiler bulacaksınız. Günümüzde halı yıkama hakkında dikkat edilmesi gereken konular başta olmak üzere birçok hususa özenle değindik. Sıkılmadan beğenerek okuyacağınızı düşünüyoruz. Yazımızı ve hizmetlerimizi beğeniyorsanız lütfen firmamızı çevrenize de tavsiye eder misiniz?

Ankara’nın en büyük halı yıkama servisi, Kuzey Halı Yıkama gölbaşında 15 yıldır hizmetinizdedir. Halı yıkama hizmetlerimiz avrupa’dan ithal özel bant sistemli halı yıkama parkurumuzda el değmeden ve kişiyel özel olarak, başkalarının halıları ile karışmadan büyük bir titizlikle yıkanmaktadır.

“Halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan size özel yıkanıyor.”

Gölbaşı halı yıkama firmaları arasında liyakat sahibi bir kaç halı yıkama firmasından biri olan Kuzey Halı Yıkama 15 yıl önce Ankara’da kuruldu. Piyasada halı yıkamacı yokken yaptığı atılımlarla halı yıkamada ilklerin öncüsü olmayı başaran firmamız Ankara’da yüzbinlere varan müşteri portföyüne sahiptir.

Servisimizde Avrupa’nın bir numaralı halı şampuanı olan ERA111 Endüstriyel Naturemax kullanılmaktadır. Halılarınız ERA111 ile tüm toz ve mikroplardan derinlemesine arındırılarak, doğal parlaklığı ve hijyen bakımından da tam kapasitede bir halı yıkama deneyimi sunar.

Gölbaşı Halı Yıkama hizmeti almadan önce çağırdığınız servisin güvenilir, işinin arkasında duran ve en önemlisi profesyonel bir halı yıkama servisi olduğundan emin olmadan halılarınızı teslim etmeyin! Halılarınızın nerede yıkandığını bilmek en doğal hakkınız. Sırf ucuz olduğu için hemen halılarınızı teslim etmeyin! Günümüzde merdiven altı ve oto yıkama alanlarında halı yıkama yapan yüzlerce firmacık bulunmakta bu durum halı yıkama sektörüne ve en çok zarar gören tüketiciye ciddi manada maddi ve sağlık sorunları olarak geri dönmektedir. Halılarınızın bir otomobil şampuanı ile araba motorunun yıkandığı bir ortamda yıkandığını hayal edince işin ciddiyeti daha çok göz önüne gelebilir. Veya merdivenaltı bir yıkama servisinde, kir pas içinde bir havuzda yüzlerce halının üstelik aynı su ile yıkandığını düşünün! Halılarınızı böyle bir ortamda yıkatmak istemezsiniz değil mi?

Gölbaşı’nda profesyonel halı yıkama

Gölbaşı halı yıkamacılar olarak halılarınız garantimiz altındadır. Golbasi hali yikama hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin tamamından olumlu geri dönüşler almayı başaran belkide tek firma özelliği ile servisimiz 15 yıldır daima halı yıkamada çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Servisimizde genel olarak aşağıdaki hizmetler verilmektedir.

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Halı Tamiri
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama

Kuzey Halı Yıkama Uyarıyor!

Halı Yıkamacınızın profesyonel bir servis olduğundan emin olmadan halılarınızı teslim etmeyiniz. Günümüzde birçok oto yıkama ve merdiven altı korsan firma, hiçde hijyenik olmayan ortamlarda halı yıkama yapmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için bu gibi yerlerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Sizde halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız halılarınızı gönül rahatlığı ile firmamızda yıkatabilirsiniz.

Servisimiz genel olarak Gölbaşı Halı Yıkama Tavsiye edilen firmalardan birisidir. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu tavsiyeler doğrultusunda firmamız tercih etmekte, bizde bu teveccühlerine karşı üzerimize düşen görevleri eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Çayyolu halı yıkama sayfamızıda incelemenizi, önemle tavsiye ediyoruz.

 

“Kuzey Yalı Yıkama Servisi 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile”

Gölbaşı halı yıkama Gölbaşı/Ankara

HİZMETLERİMİZ:

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Halı Tamiri
 • Halı Saçak Tamiri
Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Uzman Tavsiyeleri Halı yıkama veya temizlemeden sonra sarıya döndü – Yıkanan [...]

Batıkent Halı Tamiri

Batıkent Halı Tamiri Hizmetleri Batıkent halı tamiri servisi 50 yıllık tecrübesi ile Türkiye geneli her [...]

Batıkent Stor Perde Yıkama

Batıkent Stor Perde Yıkama Servisi [...]

Batıkent Batteniye Yıkama

Batıkent Battaniye Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yorgan Yıkama

Batıkent Yorgan Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yatak Yıkama

Batıkent Yatak Yıkama Servisi [...]

Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent Koltuk Yıkama Servisi   [...]

Çayyolu Koltuk Yıkama

Çayyolu Koltuk Yıkama Servisi Çayyolu koltuk yıkama hizmeti sadece döşeme takımının her tarafında lekeler varken [...]

Çayyolu Yatak Yıkama

Çayyolu Yatak Yıkama Servisi Çayyolu yatak yıkama hizmetlerine, Kuzey Halı Yıkama olarak 2003 yılında başladığımızda, [...]

Yün Halı Nasıl Yıkanır?

Evde Yün Halı Temizliği Yün halı nasıl yıkanır sorusuna yanıt aradığımız makalemizin sonunda artık evinizde [...]

Çayyolu Battaniye Yıkama

Çayyolu Battaniye Yıkama Servisi Çayyolu Battaniye Yıkama uygulamalarımız yeni tip COVID-19 pandemisi ile mücadele kapsamında [...]

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar?

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar? “Halı lekeleri nasıl çıkar? Halı leke çıkarıcı ürünleri nelerdir? Evde leke [...]

Batıkent Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama Halı yıkamada kullanılan farklı teknikler ve aletler vardır. Halıların derinlemesine temizlenmesi için [...]

Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama Servisi Dikmen halı yıkama hizmetleri, Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası Kuzey [...]

Yaşamkent Halı Yıkama

Kurulduğu ilk günden itibaren halı yıkama hizmetlerini güven içinde sunmakta olan Yaşamkent halı yıkama firmamız [...]

Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama Bilkent Halı Yıkama Firmaları arasında saygın bir yere sahibiz. İşletmemiz %100 müşteri [...]

Ankara gölbaşı halı yıkama fiyatlarımız, piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde düzenlenmiştir. Buna göre her halı kendi türüne göre farklı temizlik uygulamalarından geçmekte ve buna görede yapılan işleme göre fiyat farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Halı temizleme hizmeti alırken bu fiyatları müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri alabilirsiniz. Yapılan işlemlere göre fiyatlarımız piyasaya göre çok makul ücretlerdir.

Birçok müşterimiz servisimizi Gölbaşı En İyi Halı Yıkama diyerek onore etmektedir. Tüm müşterilerimize müteşekkir olduğumuzu defaatle bildirmekten ve mutlu müşterilere sahip olduğumuz için de çok teşekkürlerimizi arz ederiz. Gölbaşı Halı Koltuk Yıkama Servisi

Servisimizde temizlettiğiniz tüm halılarınız yıkama garantisi altındadır. Beğenmediğiniz bir uygulama olduğunda hiçbir ücret alınmaksızın eşyalarınız tekrar temizlenerek adresinize yeniden teslim edilir. Müşteri memnuniyeti şirketimizin en önemli politikası ve mihenk taşıdır.

Sizde Gölbaşın’da profesyonel bir halı temizleme uygulaması almak için hiç vakit kaybetmeden 200.000 müşterimizin arasına katılın. Eviniz ferah, içiniz rahat olsun!

Servis hizmetlerimiz sadece halı yıkama ile sınırlı değil, halı yıkamanın dışında koltuk yıkama, yorgan, yastık, battaniye, halı tamiri, yerinde yıkama gibi birçok hizmeti servisimizden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetler profesyonel bir çalışma içerir ve tüm hizmetlerimiz firma garantisi ile güvence altındadır.

Koltuk Yıkama işleriniz için lütfen önceden randevu alınız. Randevusuz iş alımı kesinlikle yapılmamaktadır. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşme esnasında uygun bir tarihi birlikte belirleyip buna göre koltuk yıkama işlemini firmamızdan profesyonel olarak yaptırabilirsiniz. Koltuk yıkama sayfamız bu konuda detaylı bilgiler içermektedir.

Halı tamiri hakkında detaylı bilgilere Halı Tamiri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Stor perde yıkama hakkında detaylı bilgilere Stor Perde Yıkama sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi facebook’ta takip edin! Yenilikler ve kampanyalardan önce sizin haberiniz olsun!

Sağlıklı günler dileriz.Kuzey Halı Yıkama

 

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:40

Şimdi Ara!