Ankara Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama hizmetleri hakkında detaylı bilgiler.

Ankara Halı Yıkama

Halılar yaşamımızın büyük bir bölümünde kendisine yer bulmuştur. Çağlar boyu halılar hem kültürel hem önemli bir gereksinim olagelmiş, günümüzde evlerimizin en önemli dekorasyon ürünlerinden biridir. Günümüzde herkesin zevkine, tarzına ve ihtiyacına göre halı türleri üretilmektedir. Dünya’nın her tarafında yaygın olarak kullanılan halılar, ülkemizde önemli bir kültür mirasıdır. Bugün el dokumacıların çok az olduğu ülkemizde yüzlerce çeşidi ile, başlıca endüstriyel ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

Günümüzde, hayatımıza bu kadar etki eden halılarınızın temizlenmesi sağlığınız açısından büyük bir önem taşır. Evinizde geçirdiğiniz zamanın büyük bir kısmı halılar üzerinde gerçekleşiyor ve bu halılar periyodik temizklikten geçirilmezse büyük tehlikeleri bünyesinde barındırıyor.

Dünya çapında yapılan bir araştırmaya göre halı ve koltuklarınız bir tuvalet klozetinden 12 kat daha fazla zararlı bakteri barındırıyor.

Halılarınızda Bulunan Zararlılar

Yemek artığı kalıntıları, evcil hayvan kalıntıları ve dış etkenlere bağlı kalıntılar sayesinde halılarınızın hav aralıklarında binlerce koloni yaşar. Bu koloniler başlıca akarlar ve maytlardan oluşuyor. Bu zararlılar başta astım hastaları, çocuklar ve yaşlılar için ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için profesyonel halı temizleyicileri tercih etmelisiniz.

Ankara Kuzey Halı Yıkama servisi tüm temizlik uygulamalarında %100 hijyen vadediyor. İşimizi severek yapıyoruz ve uyguladığımız tüm temizlik yöntemlerinde uzman bir ekibe sahibiz.

Günlük 2500m² halı yıkama kapasitemiz ve 5000m² kapalı alanımızla halı yıkama hizmetlerinde Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksine sahibiz. Eğitimli ve güleryüzlü çalışanlarımız günboyu hizmetinizde ve sabırsızlıkla çağrılarınızı bekliyorlar.

Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Ankara’da halı yıkama firması arayan ve firmamız hizmetlerini deneyimleyen müşterilerimizin tamamı hizmetlerimizi çevrelerine tavsiye ediyorlar.

halı yıkama fiyatlarımız en ekonomik olarak şekilde özenle dizayn edildi. Halı yıkama fiyatlarımızı https://www.kuzeyhaliyikama.net/ankara-hali-yikama-fiyatlari/ sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yıkama Nasıl Yapılıyor?

Fabrikamızın tüm ekipmanları Avrupa’dan ithal, endüstriyel ve özel makina parkurundan oluşmaktadır. Buna göre halı yıkama uygulamalarımız şu şekildedir.

 • ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanıyoruz.
 • Her halı kendi türüne göre farklı bir ekipmanla temizleniyor.
 • Üretici temizlik talimatnamesi dışında hiçbir işlem yapılmıyor.
 • Her halı müşteriye özel temiz ve taze su ile ve el değmeden yıkanıyor.
 • Ekipmanlarımız her yıkama öncesi dezenfekte ediliyor.
 • Yaz aylarında doğal güneş ışığında özel kurutma alanımızda kurutuluyor.
 • Kış aylarında özel olarak hazırlanmış kapalı kurutma odalarımızda doğala en yakın sistemlerle kurutuluyor.
 • Kalite kontrolden geçiriliyor.
 • Halı yüzeyinde yapılacak ince işçilik ile elden geçiriliyor.
 • Doğal parfümlerle bahar kokusu serpiliyor.
 • Özenle paketlenip adresinize teslim ediliyor.

Ankara Halı Yıkama Telefon = 0312 256 43 44

Bu makalede ilginizi çekebilir.

Facebook’ta bize katılın, kampanya ve çekilişlerimizden ilk önce sizin haberiniz olsun.

 

Son Güncelleme:  Haz 16, 2020 @ 00:50