Pursaklar Halı Yıkama

Pursaklar Halı Yıkama

Pursaklar Halı Yıkama servisi Ankara genelinde tüm ilçelerde profesyonel halı yıkama çözüm ortağınızdır. Halılarınızı avrupa’dan ithal, özel makina parkurumuzda el değmeden ve başkalarının halıları ile karışmadan büyük bir titizlikle temizliyoruz.

15 yıllık deneyimi, profesyonel ve inovatif çözüm odaklı, güler yüzlü %100 müşteri memnuniyeti politikası ile Pursaklar Halı Yıkama servisi çağımızın gerektirdiği tüm teknolojik alt yapıyı bünyesinde barındırıyor. Çağrınızdan itibaren teslimata kadar olan tüm süreç profesyonel olarak gerçekleşir.

Pursaklar Halı Yıkama da Türkiye markası

Halı yıkama ciddiyet gerektiren önemli bir uygulamadır. Evlerinizde elektrikli süpürge ile yapılan günlük temizlik sadece halı yüzeyini temizler. Oysa ki tüm toz ve kirler halı kav aralarında bulunmaktadır. Kav aralarında yuvalanan lekeler evde yapılacak hiçbir uygulamada tam manası ile temizlenmesi mümkün değildir. Profesyonel ekip ve ekipmanlarca ancak temizlenebilir. Pursaklar halı yıkama servisi olarak halılarınızı Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları ile 100% hijyenik olarak temizliyoruz. Halılarınız ERA111 ile tertemiz yıkanır ve kirden eser kalmaz! Antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özellikleri ile Era111 halılarınızın uzun süre temiz kalmasını sağlar ve tüm halı dokusunu korozyona karşı korur.

Pursaklar Halı Yıkama

Günümüzde halı yıkama hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmeniz hayati öneme sahiptir. Zira tüm ev yaşantınız halılarınızın üzerinde geçer. Halılardan bulaşan hastalıklar ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Kapınıza gelen servisin mutlaka profesyonel bir halı yıkamacı olduğundan emin olun! Merdivenaltı ve oto yıkama gibi yerlerde halılarınızı kesinlikle yıkatmayın! Hijyen koşullarından uzak, bodrum katlarda rutubetli ortamlarda zemine kurulan havuzların içinde onlarca halının bir arada yıkandığını veya bir otomobilin motorunun yıkandığı bir yerde yıkandığını düşündüğünüzde işin ciddiyeti daha bir önem kazanır.

Pursaklar halı yıkama servisi halılarınızı profesyonel olarak özel bant usülü makinalarımızda büyük bir titizlikle yıkamaktadır. Halılarınızı kendi halılarımız gibi görüyor buna göre temizlik uygulamalarına tabi tutuyoruz.

Sizde şimdi profesyonel bir Pursaklar Halı Yıkama servisi ile çalışmak istemez misiniz? Bizi arayın!

Şimdi Arayın! 0312 256 43 44

“Pursaklar Yalı Yıkama Servisi 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile”

Şimdi Ara!