Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama Servisi, profesyonel halı yıkama çözüm ortağınız.

  • Ankara genelinde süper hızlı servis ağı
  • Güleryüzlü hizmet anlayışı
  • Profesyonel ekipler
  • Profesyonel halı yıkama fabrikası
  • 100% müşteri memnuniyeti
  • 100% hijyen garantisi

Halılarınız fabrikamızda başkalarının halıları ile karışmadan, size özel olarak yıkanmaktadır. Çağrınızdan, teslimata kadar bütün halı yıkama süreci profesonel olarak gerçekleşir.

Firmamız, avrupanın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanlarını tercih ediyor. Halılarınız era111 ile 100% hijyenik olarak temizlenir. Antialerjik, antistatik ve antibakteriyel özellikleri ile uzun süreli koruma sağlar, korozyona karşı halılarınızı korur.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Sincan Halı Yıkama servisimiz, işinde titiz, sözünde duran, vaktinde teslimat yapan ender firmalardan biridir. Halılarınızı kendi halılarımız gibi görür buna göre tüm işlemleri titizlikle gerçekleştiririz.

Ankara’da 5000m² kapalı alanda günlük, 2000m² halı yıkama kapasitemizle hizmetinizdeyiz.

Halı yıkama uygulamaları üzerinde ehemmiyetle durulması gereken önemli bir iş dalıdır. Halı diplerine yerleşmiş mikrop, kir ve toz kısa süre içerisinde çoğaldıkça çoğalır. Evde yapılan günlük temizlik sadece yüzeysel bir uygulamadır. Halı kav aralarında biriken kirler kısa zaman içinde korozyona neden olur ve halılarınız deformasyonlara uğrar. Uzmanlar halıların en geç 3 ayda bir yıkanmasını önermektedir. Bu sayede halılarınızı uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Çağırdığınız servisin uzman bir halı yıkamacı olduğundan emin olmadan halılarınızı teslim etmeyin! Günümüzde merdiven altı veya oto yıkamacı gibi mekanlarda yıkanan halıları temizlik öncesinde daha temizdirler. Merdiven altı bir mekanda yüzlerce halının bir arada tek bir havuz içinde yıkanması halılarınıza hijyen katmaz! Oto yıkamacıda bir otomobilin motorunun yıkandığı aynı ortamda temizlenen bir halı sizce ne kadar hijyeniktir? Tüm bunları düşündüğünüzde durumun ciddiyeti daha bir önem kazanıyor. Bu yüzden çağırdığınız servisin gerçekten profesyonel bir halı yıkamacı olduğundan emin olun!

Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası

Sincan halı yıkama servisi olarak daima işimizin arkasındayız. Söz verdiğimiz gün ve saatte mutlaka teslimatımızı yapar, hiçbir müşterimizi madur bırakmayız.

Siz de profesyonel bir sincan halı yıkama servisi ile çalışmak istemez misiniz? Şimdi bizi arayın!

Şimdi Arayın! 0312 256 43 44

“Sincan Yalı Yıkama Servisi 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile”

 

Şimdi Ara!