Türkkonut Halı Yıkama

Türkkonut Halı Yıkama

Türkkonut Halı Yıkama

Türkkonut halı yıkama servisi hertürlü halı, yorgan, battaniye, yastık, stor perde, zebra perde ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Ankara en iyi halı yıkama servisi olan firmamızda halılarınız başkalarının halıları ile kesinlikle karışmadan, kişiye özel olarak özenle yıkanmaktadır.

Profesyonel bir halı yıkama hizmeti, sevdiklerinizin evinizde hijyen kurallarına tam uygun şekilde yıkanmış halılarla mümkündür. Halı yıkamacınızın profesyonel bir şekilde hizmet verdiğinden emin olmadan kesinlikle halılarınızı teslim etmeyin!

Kuzey halı yıkama servisi olarak sevdiklerinizin sağlığına büyük önem veriyoruz; Bu yüzden tüm halı yıkama hizmetlerimizde avrupanın bir numarası olan ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanlarını tercih ediyoruz. ERA111 antialerjik, antistatik ve antibakteriyel özellikleri ile Dünya’nın en iyi halı şampuanlarından biri ve oldukça pahalı bir üründür.

Angora Halı Yıkama Türkkonut Telefon:

Tel: 0312 256 43 44

Servisimiz Türkkonut halı yıkama fiyatları ve kalitesi ile Ankara’nın en iyi halı yıkama firmaları arasındadır. Tüm işlemlerimiz profesyonel süreçleri içermektedir. Buna göre Türkkonut halı yıkama tavsiye edilen firmaların başında gelmektedir. Siz de halılrınızı profesyonel bir serviste yıkatmak için şimdi bizi araya bilirsiniz.

Kuzey halı yıkama çeyrek asırdır Türkkonut’ta profesyonel halı temizliği hizmetlerini bugün 200.000 mutlu müşteriye sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Müşteri memnuniyeti genel politikamızdır. Her ne şartta olursa olsun, müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

Firmamız Avrupa’dan ithal makina parkurunda halılarınızı el değmeden yıkamakta, halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel olarak yıkanmaktadır.

Makina parkurumuza alınan halılarınız sırası ile,

 • Toz alma ünitesi
 • Halı Yıkama Ünitesi
 • Durulama Ünitesi
 • Sıkma Ünitesi
 • Kurulama Ünitesi
 • Kalite Kontrol Ünitesi
 • Paketleme Ünitesi
 • Sevkiyat Ünitesi

uygulamalarından geçmektedir. Halılarınız, çağrınızdan itibaren geçen zamanda, tamamen profesyonel bir süreçten geçer ve evlerinize %100 hijyenik olarak yıkanmış mis gibi bahar havasında gelir.

Peki firmamızı neden tercih etmelisiniz?

 1. Çünkü biz çeyrek asırlık halı yıkama deneyimine sahibiz.
 2. Çünkü biz, işinin arkasında duran ender halı yıkama firmalarından biriyiz.
 3. Çünkü biz, işini aşkla yapan kişilerden oluşan iyi bir ekibiz.
 4. Çünkü biz, %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışıyoruz.
 5. Çünkü biz, en kaliteli hizmeti, en ekonomik şartlarda sunuyoruz.

 

Servisimizde halı tamiri işlerinizide güvenle yaptırabilirsiniz. Halı Tamiri sayfamızdan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bizi facebook’ta takip edin! Yenilikler ve kampanyalardan önce sizin haberiniz olsun!

 

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:41

Şimdi Ara!