Yenimahalle Halı Yıkama

Yenimahalle Halı Yıkama

Yenimahalle halı yıkama

Yenimahalle halı yıkama fiyatları ve kalitesi ile Ankara’nın tüm ilçelerinde süper hızlı, ücretsiz servis ağı ile aynı gün adresinize gelerek halılarınızı Avrupa Standartlarında, kişiye özel yıkama hizmetleri ile özenle yıkar.

Yenimahalle halı yıkama firmaları arasında 15 yıldır süregelen halı yıkama hizmetlerimizi her yıl yaptığımız AR-GE çalışmalarımızla dahada ileriye götürüyor, inovasyon çalışmalarımızı üstün hizmet anlayışı ile yapıyoruz.

“Kuzey halı yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmaz!”

Firmamız, Otomatik CNC halı yıkama parkuru, Tam otomatik durulama sistemi, Otomatik çırpma, Kurutma ve Tam otomatik paketleme sistemleri ile yüksek kalitede halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Bunların yanında Avrupa’nın 1 numaralı halı yıkama şampuanları olan ERA111 endüstriyel naturemax halı şampuanları kullanıyoruz. Halılarınız ERA111 ile ilk günkü parlaklığında pırıl pırıl evinizde bahar havası estirsin.

Yenimahalle Halı Yıkama Fiyatları

Kuzey halı yıkama ile Yenimahalle halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, hizmetlerimiz sonunda mükemmel bir halı yıkama deneyimi yaşayacağını garanti ediyor.

Özel günlerde yenimahalle’de özel kampanyalar düzenliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkmış bu anlamda her yıl yeni atılımlar gerçekleştirmektedir.

15 yıllık tecrübelerimize dayanarak, halı yıkama ciddi bir iştir. Bu bağlamda halı yıkama hizmeti alacağınız firmaları özenle seçmenizi öneriyoruz. Merdiven altı, Oto yıkama vb. yerlerde yıkatılan halılar son derece tehlikeli bakterileri evinize taşır. Temizlik yaptırayım derken istenmeyen sonuçlarla kaşılaşmak yüksek olasılık dahilindedir. Halılarımızın üzerinde yalınayak gezeriz, çocuklarımız halılarımızın üzerinde emekleyerek büyürler, evcil hayvanlarımız halılarımızın üzerinde uyurlar. evde geçirdiğimiz her anımız halılarımızın üzerinde geçer. Olaya bu şekilde bakıldığında almak istediğiniz hizmetin ne kadar önemli olduğu anlaşılmaktadır.

Türkiye’nin en hijyenik temizlik yapan firmalarından biri olan kuzey halı yıkama ile halılarınız artık güvende! Sizde hemen süper hızlı ücretsiz servis, kapıda ödeme ve %100 müşteri memnuniyeti hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayın! Gelelim halılarınızı adresinizden alıp kişiye özel yıkama sistemlerimizde bir güzel yıkayıp adresinize özel paketli olarak, dilerseniz kredi kartı ile kapıda ödeme seçenekleriyle hizmetlerinizi içiniz ferah bir şekilde yıkayalım.

Mh: 0312-256-4-344

Facebookta bize katılmak ister misiniz? Kuzey Halı Yıkama Facebook Fan Sayfası

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:39

Call Now ButtonŞimdi Ara!