Altındağ Halı Yıkama

Altındağ Halı Yıkama

Altındağ Halı Yıkama Servisi, 15 yıllık profesyonel temizlik hizmetleri vermektedir. Ankara’nın tüm ilçelerine ücretsiz servislerimiz bulunmaktadır.

“Servisimizde kişiye özel yıkama yapılmaktadır. Başkalarının halıları ile kesinlikle karışmaz!”

Avrupa’dan ithal özel makina parkurumuzda el değmeden, kişiye özel olarak yıkanan halılarınız, çağrınızdan, teslimata kadar tamamen profesyonel uygulamalardan geçer. Firmamız güleryüzlü, eğitimli, profesyonel bir ekipten oluşmakta, tüm çalışanlarımız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışmalarını sürdürmektedir.

Altındağ halı yıkama servisi olarak Avrupa’nın bir numarası “ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları” kullanıyoruz. Era111 antialerjik, antibakteriyel ve antistatik özellikleri ile halılarınızda %100 hijyen sağlayarak, uzun süreli koruma sağlar. Korozyona karşı halılarınızı korur. ERA ile yıkanan halıları ilk günkü parlaklığında tertemiz yıkanır.

Altındağ’lı hanımların %95’i bizi tercih ediyor!

Profesyonel halı yıkamacılığı ülkemizde çok dikkate alınmıyor! Tüketici daha çok fiyatlara göre temizlik hizmetlerinden yararlanıyor. Peki hiç merak ettiniz mi? Halı yıkama fiyatları arasında neden büyük farklar var?

Şöyle ki, günümüzde merdiven altı ve oto yıkamacı gibi firmalar bulunuyor. Bu ortamlarda yıkanan halıların hiçbirisi gerekli temizlikten geçmediği gibi yıkamadan önceki hali çok daha temizdir.

Örneğin; bir merdivenaltı tabiri edilen halı yıkama atölyesinde halılarınız, zeminde bulunan bir havuzda, yüzlercesi bir arada pis su ile yıkanıyor. Deterjanlar adı sanı belli ve ne olduğu dahi belli olmayan deterjanlar kullanıyor.

Oto yıkamacıda da durum farklı değil, zaten adı üstünde oto yıkamacı, bir otomobilin motoru ile aynı ortamda yıkanıyor halılarınız. Bu ortamlarda yıkanan halılar ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Çağırdığınız servisin profesyonel bir halı yıkamacı olduğundan emin olmanızı öneriyoruz. Altındağ halı yıkama servisi olarak halılarınızın ve sizin sağlığınız bizim için önemlidir.

Altındağ Halı Yıkama Servisi

Hergün ankara’nın herbir köşesinde hazır bekleyen ücretsiz servis elemanlarımız, günboyu çağrılarınızı beklemektedir. Sizde şimdi profesyonel bir halı yıkama servisi ile çalışmak istemez misiniz?

Altındağ halı yıkama servisi 15 yıldır kurumsal, profesyonel temizlik çözüm ortağınızdır. Hertürlü halılarınız türüne göre özel yıkama işlemlerinden geçmektedir.

Şimdi Ücretsiz Servis Çağır:

Tel: 0312 256 43 44

Ankara halı yıkama fiyatları ve kalitesi ile temiz halı yıkama ankara hizmetlerinde Türkiye’nin öncü kuruluşlarından birisidir. Ankara en iyi halı yıkama servisleri arasında en köklü halı yıkama servisiyiz.

 

Şimdi Ara!