Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama Ankara

Battaniye yıkama özen gösterilmesi gereken önemli bir işlemdir. Bu yazımızda battaniye yıkama ‘nın önemi ve dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsedeceğiz. Sağlığınız açısından evde kendinizinde uygulamanız gereken tüm hususları dikkatlice inceleyip uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Biliyorsunuz; battaniyeler yapıları gereği çok miktarda toz ve beraberinde bakteri barındırabilirler. Bu sebeple battaniye yıkama işlemi basite alınacak bir iş değil, aksine ciddiyetle üzerinde durulması gereken bir konudur. Battaniye yıkama işleminden önce evde alacağımız önemlerden biraz bahsedelim.

Evde Battaniye Bakımı

Hepimizin çok sevdiği battaniyelerimiz mutlaka vardır değil mi? hatta bu durum bazen öyle bir hal alır ki, sanki battaniyelerimiz evcil hayvanlarımız gibi, bizden sevgi ve ilgi bekliyorlarmış gibi hisseder, böylede davranırız. Ancak battaniyelerimize gereken bakımı yapıyor muyuz? orası biraz muamma olabilir.

Havalar ısınmaya başladı, artık yorgan ve battaniyeler yüklüğe kaldırılmaya başlanacak. Her kadın bu mevsimlerde mutlaka yorgan ve battaniye yıkama işlerini yaparlar ve yapmalıdır. Peki evde battaniye yıkama nasıl yapılmalıdır?

Evde battaniye yıkama yapılabilir ancak en geç 6 ayda bir profesyonel bir firmada yıkanması şarttır. Evde yıkadığınız battaniyeleriniz tam anlamıyla bir temizlik işleminden geçemezler. Profesyonel bir yıkamacıda battaniyeleriniz derinlemesine işleyen tüm bakteri ve tozlarından arındırılır. Bunun için yeterli ekipmana sahip olan yıkamacıları tercih etmeniz gerekiyor. Evde yapacağınız rutin temizleme işlemlerini isteğinize bağlı olarak her ay mutlaka yapmalısınız. Böylelikle battaniyeleriniz daha uzun ömürlü ve en önemliside herzaman tertemiz, capcanlı ve sağlıklı olacaktır.

Battaniye yıkama hizmetlerimizi Türkiye’nin en büyük halı, yorgan, battaniye yıkama fabrikamızda büyük bir titizlikle yapmaktayız. Avrupa’dan ithal özel makina parkurumuzda tüm eşyalarınız kişiye özel ve %100 hijyenik olarak yıkanmaktadır. Ankara’da kurumsal yapıdaki çok az yıkama firmasından birisi olan servisimizde tüm battaniye yıkama işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Battaniye Yıkama Ankara

 

 

 

Şimdi Ara!