Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama Firmaları arasında saygın bir yere sahibiz. İşletmemiz %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile Bilkent halı yıkama hizmetleri vermektedir.

“Firmamızda halılarınız başkalarının halıları ile kesinlikle karışmaz.”

Bilkent Halı Yıkama Fiyatları, kalitesi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamızda halılarınız kişiye özel olarak yıkanmaktadır. Avrupa’dan ithal makina parkurumuzda CNC halı yıkama makinaları, Toz Alma Üniteleri, Nem Alma Üniteleri ve Otomatik Paketleme ünitelerimiz mevcuttur.

Her yıl düzenli olarak yaptığımız AR-GE çalışmalarımız sonucu makina parkurumuzu inovatif bir anlayışla yeniliyoruz. Buna göre herzaman daha kaliteli hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Bilkent halı yıkama firmamızda Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA 111 endüstriyel naturemax halı şampuanlarını tercih ediyoruz. Era 111 ile halılarınız daima ilk günkü ışıltısında tertemiz ve mis kokulu olarak evlerinizde kışın dahi bahar havasında! Hizmet ve kalite olarak bilkent halı yıkama hizmeti almak istediğiniz firmayı dikkatli seçmenizi önemle hatırlatmak isteriz. Halılarınız sağlığınız açısından son derece önemli eşyalardır. Hergün günboyu halılarınızın üzerinde geçirdiğiniz yaşamınızı biraz hatırlamanız bu konunun ne kadar önemli olduğunu algılamanıza yardımcı olacaktır.

Bilkent halı yıkama hizmeti alan müşterilerimizin tamamı istisnasız olumlu geri dönüşler yapıyor ve sürekli olarak firmamızı tekrar tercih edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bunun sebebi %100 müşteri memnuniyeti politikamızdır. Çalışanlarımız itici gücümüzdür. İşinde profesyonel ve mutlaka güler yüzlü hizmet anlayışına uygun kişilerden özenle seçilmiş kişilerden oluşmaktadır. Firmamızdan aldığınız hizmetlerimizden olumlu ve/veya olumsuz geri dönüşlerinizi info@kuzeyhaliyikama.net mail adresimizden bize bildirebilirsiniz. Tüm bildirimlerinizi ekibimiz özenle inceleyip tarafınıza mutlaka dönüş yapılmaktadır.

 

Ankara’nın en saygın firmalarından biri olan Kuzey Halı Yıkama kuruluşudur. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamız Ankara Bilkent’te 15 yıldır aynı isimle profesyonel olarak halı yıkama hizmeti sunuyor.

“Halılarınızı oto yıkamacılara değil! Halı yıkamacılara emanet ediniz.”

Bilkent halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit! Arayın, gelelim. Halılarınızı aynı gün ücretsiz servis olanaklarımızla adresinizden alalım. Tertemiz yıkayıp teslim edelim.

Şimdi Ara!

Müşteri Hizmetleri : 0312 256 43 44

Unutmayın!

İşini aşkla yapan Dünya’yı sırtında taşır!

 

Halı Yıkamacınızın profesyonel bir servis olduğundan emin olmadan halılarınızı teslim etmeyiniz. Günümüzde birçok oto yıkama ve merdiven altı korsan firma, hiçde hijyenik olmayan ortamlarda halı yıkama yapmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için bu gibi yerlerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Bilkent’te 15 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetler sonucunda olumlu görüşlerini bildiren, servisimizi tavsiye eden tüm müşterilerimize minnettarız. Müşteri memnuniyeti politikamızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz ve tüm istek ve eleştirilerinizi mutlaka değerlendiriyoruz. Buna göre tüm hizmet koşullarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz. Çünkü işimizi seviyoruz.

Halı yıkama temizlik sektörünün en hassas olduğu iş kollarından birisidir zira, günümüzün büyük bölümünü evlerimizde halılarımızın üzerinde geçiririz. Yemek artıkları, dış etkenler, evcil hayvanlar ve daha birçok etken halı diplerine nüfuz eder ve bu sürekli hale gelen bir sürkilasyon biçiminde işleyen bir durum haline gelir. Uzmanlar ortalama bir ev halısının maksimum 3 ayda bir yıkanmasını önermektedirler. Evde yapacağınız süpürme işlemleri halılarınızın sadece yüzeyindeki belirli miktardaki tozu alır. Ancak asıl temizlenmesi gereken kısım halının dipleridir ve tüm bakteriler buralarda yaşar.

Profesyonel bir halı yıkama deneyimi için şimdi bizi arayın!

Facebook Hayran Sayfamıza Katılın! Buradan!

 

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:39

Call Now ButtonŞimdi Ara!