Yaşamkent Halı Yıkama

Yaşamkent Halı Yıkama

Yaşamkent Halı Yıkama

Yaşamkent Halı Yıkama Servisinde, halılarınız büyük bir titizlikle el değmeden yıkanmaktadır. Çeyrek asırlık deneyimi, profesyonel hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikası ile Kuzey Halı Yıkama Ankara’da temizliğin tek adresidir.

“Kuzey halı yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile kesinlikle karışma.”

Ankara’nın köklü firmalarından olan Kuzey Halı Yıkama her yıl geliştirdiği makina parkuru, güleryüzlü hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikası ile Yaşamken halı yıkama hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizin daima yanında!

Halılarınız profesyonel ekiplerimizde firmamızda özenle temizlenir. İlk günkü gibi pırıl pırıl parlaklığında ve %100 hijyenik olarak kişiye özel yıkanmaktadır.

Yaşamkent halı yıkama firmaları arasında saygın bir yere sahip olan Kuzey Halı Yıkama 15 yıllık bilgi birikimi, profesyonel ekip ve ekipmanları ile her yıl gelişen teknolojik alt yapıyı bünyesinde barındıran nadir firmalardan birisidir. Ankara’nın tüm ilçelerine aynı gün, istediğiniz saatte halılarınız adresinizden alınarak Avrupa’dan ithal özel Endüstriyel Cnc makinalarımızca halılarınıza kesinlikle zarar vermeden büyük bir titizlikle yıkanmaktadır.

“İşini aşkla yapan Dünya’yı sırtında taşır.”

HİZMETLERİMİZ:

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Halı Saçak Tamiri

Halılarımız hayatımızın neredeyse tümünde varolan ama yeteri kadar farkında olmadığımız eşyalarımızdan biridir. O kadar hayatımızın içindedir ki, halılarımızın üzerinde tüm günümüzü geçiririz. Çocuklarımız bütün gün halılarımızın üzerinde oynar, emekler veya uyur. Evcil hayvanlarımız halılarımızın üzerinde büyür. Ayak yalın tüm gün halılarımızın üzerinde geziniriz. Bu kadar hayatımızın içinde olan ve kesinlikle hijyen barındırması gereken halılarımızı yetersiz alt yapıya sahip bir firmada yıkatmak istemeyiz. Apartman altı veya oto yıkama gibi alanlarda yıkanan halılar sizce ne kadar hijyenik olabilir?

Tüm bunları düşünerek halılarınızı sırf ucuz olduğu için nerede yıkandığı bile belli olmayan firmalara teslim etmeyin! İşini seven ve profesyonelce yapan, işinde ehil olduğundan emin olduğunuz firmalardan hizmet alımı yapmanızı öneriyoruz.

Yaşamkent Halı Yıkama Fiyatları

Servisimiz Ankara halı yıkama fiyatları hususunda üstün kalite hizmet anlayışını en ekonomik fiyat politikası ile müşterilerine sunmaktadır.

Yaşamkent halı yıkama hizmeti arayan müşterilerimizin büyük bir kısmı 20 yıldır bizimle çalışıyor ve birçok kampanya ve yeniliklerimizden faydalanıyorlar. Sizde portföyümüze katılmak istemez misiniz?

Şimdi sizde arayın gelip halılarınızı alalım ve %100 müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmet anlayışımız ile dilerseniz kredi kartı veya peşin olarak kapıda ödeme avantajlarımızdan yararlanın.

Facebook’ta sayfamızı beğenin, sürekli olarak duyurusunu yaptığımız sosyal medya özel kampanyalarından önce sizin haberiniz olsun. Facebook Kuzey Halı Yıkama

 

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:39

Call Now Button