Yaşamkent Halı Yıkama

Yaşamkent Halı Yıkama

Kurulduğu ilk günden itibaren halı yıkama hizmetlerini güven içinde sunmakta olan Yaşamkent halı yıkama firmamız her zaman her konuda yardımcı olmaktadır.

Yaşamkent halı yıkama firması olarak her zaman sektörde yer alan firmalar arasında firmamız yapmış olduğu başarılar ile adından söz ettirmekte ve çok daha fazla talep edilmektedir. Yıkama hizmetlerinde firmamız işinde uzman olan profesyonel ekip ve teknolojik makineler kullanarak çalışmalarına devam etmektedir. Her türlü halı çeşitlerinin özenle yıkandığı firmamızdan ihtiyacınız olduğunda yardım alabilirsiniz. Özel yıkama işlemleri ile farkını ortaya koyan firmamız için insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Tüm yıkanmasını istediğiniz halılarınız için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

Sağlıklı ve Hiyenik Ortamlar İçin Halı Yıkama

Genel olarak halılar gün boyu en çok kullanılan eşyaların başında gelmektedir. Özellikle çok fazla üzerinde dolaşılan bu eşyalar çevrede olan tüm toz ve kirleri yüzeylerinde toplayarak hav dip kısımlarına inmektedir. Toz ve kirler burada bakterilerin oluşmasına neden olurken temizliği düzgün olmayan halılarda bakteriler zaman içinde daha fazla çoğalmaktadır. Bu bakteriler halıların süpürülmesi ya da silinmesi ile yok olmaz. Bundan dolayı bakteriler çeşitli hastalıklara davetiye çıkarmakta ve sağlıksız ortamların oluşmasına neden olmaktadır.

Halıların hem daha sağlıklı ve hijyenik olması hem de daha iyi bir görünüm elde edebilmek için kesinlikle yılda en az iki defa yıkanması gerekir. Her türlü halıların özenle ve büyük bir titizlikle yıkanması için güvenilir firmalardan yardım almak çok daha doğru olacaktır. Yaşamkent halı yıkama firması olarak her zaman adından söz ettiren firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetleri çok daha kısa sürede güven içinde yıkanmaktadır. Yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmek ve halılarınız yıkama işlemleri için randevu almaktır. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamız için müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı her zaman ilk sırada yer almaktadır.

Halı Yıkama İşlemlerinde Profesyonel Yardım

Halılar hem sağlıklı bir yaşam için hem de iyi ve temiz bir görüntü için çok önemli olmakta ve yıkama hizmetleri için profesyonel yardım alınması gerekir. Yaşamkent halı yıkama hizmetleri ile her zaman farkını ortaya koyan firmamızdan her konuda yardım almanız mümkün olmaktadır. Halı yıkama hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Halı Yıkama Servis Hizmetleri

Gün içinde çok fazla kullanılan halılar çok çabuk kirlenmekte ve temiz olması için yıkanması gerekmektedir. Her türlü halı çeşitlerinin özenle yıkandığı firmamızdan talep etmeniz üzerine ücretsiz servis hizmetleri ile profesyonel ekibimiz halılarınızı adresinizden almaktadır. Alınan tüm halılar yıkanması için fabrikaya getirilmektedir. Fabrikaya gelen halılar pek çok farklı işlemlerden ve aşamalarda geçerek büyük bir titizlikle yıkanması sağlanmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama İşlemleri

Yaşamkent halı yıkama firmaları arasında her zaman en kaliteli hizmetleri güven içinde sunmakta olan firmamızda yıkama işlemleri özenle yapılmaktadır. Halılar ilk olarak çeşitlerine ve özelliklerine göre ayrıldıktan sonra toz alam odalarına alınmaktadır. Burada halıların yüzeylerinde bulunan kıl, toz, kum ve bunlar gibi yabancı maddelerden kurtulması için makinelerden geçmektedir. Toz alma odalarında işlemleri biten tüm halılar daha sonra yıkama odasına alınmaktadır. Burada halılar özenle makinelere yerleştirilmekte ve özel anti bakteriyel şampuanlar kullanılarak el değmeden yıkanması sağlanmaktadır.

Profesyonel ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle takip edilen işlemler sonrasında ter temiz olması için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Özel bant sistemli olan tam otomatik halı yıkama makinesinden geçen halılar santrifüj makinesi içinde halıların cinsine göre en uygun devirde sıkılara üzerinde bulunan fazla suların atılması sağlanmaktadır. Halılar santrifüj makinelerine rulo halinde konulduğu için halılar kesinlikle hiçbir zarar görmez. Halı yıkama işlemlerinde en son teknoloji ile hizmet veren firmamızdan kesinlikle memnun kalacaksınız.

Halı Yıkama İşlemlerinde Başarının Adresi

Geçmişten günümüze kadar gelen ve evlerin vazgeçilmezi olan halıların temizliğinde firmamız her zaman büyük bir titizlikle hizmet vermektedir. Yaşamkent halı yıkama işlemleri her zaman sırasıyla yapılmakta ve halıların ter temiz olması sağlanmaktadır. Halıların yıkama işlemleri bittikten sonra firmamızda yer alan özel alanlarda işlemler devam etmektedir. Santrifüj makinelerinden çıkan tüm halılar kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılarına asılarak havalandırılır.

Genel olarak kurutma odalarında elektrikli sıcak hava üfleyen ve nemi çeken makinelerde yaklaşık olarak 8 saat içinde kurutulur. Daha sonra kurutma odasında kuruyan halılar hav alam makinesinde havı alınarak yatımında taranmakta ve kalite kontrolden geçmektedir. Kontrol sırasında lekelerin çıkmaması halinde yıkama işlemleri yenilenmektedir. Ter temiz olan tüm halılar daha sonraki aşamadan geçmesi için hazırlanır. Halılarınız her zaman kaliteli ve güvenilir firmamızda çalışmalarına devam eden profesyonel ekibimizin özenle çalışmaları sonrasında ter temiz olmaktadır.

Özel Paketleme ve Parfümleme Hizmetleri

Halıların yıkama işlemlerinde Yaşamkent uzman halı yıkama firmamızda sırası ile işlemler devam etmektedir ve avları alınan halılar son derece ter temiz olarak müşteri numarasına göre ayrılmaktadır. Yıkama işlemleri biten tüm halılar özel ambalajlama paketleri kullanılarak paketlenmektedir. Paketleme öncesi parfümlenen halılar neme karşı korunmaktadır. Son derece temiz olan halılar güler yüzlü ekibimiz tarafından sizlere teslim edilmektedir. Ter temiz olan halılarınızı evinize serdiğinizde aldığınız tüm hizmetlerden memnun kalacak ve doğru seçim yapmış olduğunuzu göreceksiniz.

Yaşamkent Halı Yıkamada Yıkanan Halı Türleri

Ülkemiz çok eski yıllardan bu güne kadar pek çok farklı halı türlerinin dokuma işlemlerini yapmakta ve dünyada bu konuda ilk sıralarda yer almaktadır. Pek çok kişinin geçimini sağladığı bu alanda halılar her zaman çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Bundan dolayı yıkama işlemlerinde de halıların türlerine ve özelliklerine göre yıkama yapılması gerekir. Yaşamkent halı yıkama firmamızda yıkama işlemlerinin yapıldığı halı türleri şunlardır;

  • Yörük Halıları
  • Makine Halıları
  • Milas Halıları
  • Shaggy Halıları
  • Büryan Halıları
  • Isparta Halıları
  • Hereke Halıları
  • El Dokuma Halıları

Her geçen gün yapmış olduğu başarılı işler ile adından çok fazla söz ettiren firmamız bünyesinde yer alan profesyonel ekibimiz ve özel makineler sayesinde halılarınızın el değmeden özenle yıkanmaktadır. Yaşamkent anti bakteriyel halı yıkama firmamızda en özel olan halılarınız özel temizli şampuanları ile çok daha özenle ve güven içinde hiçbir sorun yaşanmadan yıkanmaktadır.

Yaşamkent Halı Yıkama Fiyatları

Ankara ilimizin çok önemli bir yerleşim merkezi olan Yaşamkent ilçemizde firmamız tüm bölge halkına en kaliteli halı yıkama hizmetlerini her zaman güven içinde sunmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri veren kaliteden taviz vermeden çalışmalarına devam eden firmamız ile ihtiyacınız olduğunda hiç zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. Yaşamkent halı yıkama fiyatları bütçeleri zorlamadan firmamızda çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar her yerde olduğu halıların özellikleri, çeşitleri ya da sayısına göre daha farklı olmaktadır. Her türlü halı yıkama hizmetleri için firmamızı güven içinde tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Facebook’ta sayfamızı beğenin, sürekli olarak duyurusunu yaptığımız sosyal medya özel kampanyalarından önce sizin haberiniz olsun. Facebook Kuzey Halı Yıkama

 

Son Güncelleme:  Nis 15, 2022 @ 19:53

Call Now ButtonŞimdi Ara!