Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Ankara Halı Yıkama Fiyatları


Ankara Halı Yıkama Fiyatları 2019 Güncel Fiyat Listesi

Halı Türü Fiyat m²
Makina Halısı 6.00₺
Shaggy Halısı 8.00₺
Isparta Halısı 10.00₺
Makina Yün Halı 8.00₺
Yorgan 40.00₺
Battaniye 40.00₺
El Dokuma Shaggy 10.00₺
Bünyan 13.00₺
Kilim 15.00₺
Nepal 15.00₺
Çin 15.00₺
Stor Perde Yıkama 6.00₺
Zebra Perde Yıkama 6.00₺
Step Halı Yıkama 10.00₺
İpek Halı Yıkama 20.00₺
El Dokuma Halı 13.00₺
Akrilik Halı Yıkama 8.00₺
Bambu Halı Yıkama 15.00₺
Hereke Halı Yıkama 13.00₺

Servisimizde yıkanan bütün halı çeşitleri, üretici “Yıkama Talimatnamesi”ne uygun olarak yıkanmaktadır. Talimatname dışında kesinlikle bir işlem yapılmamaktadır. Avrupadan özel olarak ithal ettiğimiz makina parkurumuzda tüm müşterilerimizin halıları başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel olarak titizlikle yıkanmaktadır.

Servisimiz tüm yıkama işlemlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, yerli sermaye ile üretilen, ilgili üniversitelerin tüm testlerinden başarı ile geçmiş Endüstriyel halı şampuanları kullanmaktadır.

Ankara’da halı yıkama fiyatları

Kuzey Halı Yıkama servisi müşteri memnuniyeti garantili çalışan kurumsal bir halı yıkama servisidir. Müşterilerine daha iyi hizmet edebilmek için günümüz teknolojisini her uygulama alanında kullanmaktadır. Buna göre ankara halı yıkama fiyatları konusunda, kalite standartlarımız gereği en kaliteli temizliği en ekonomik fiyata sunmayı kapsar. Fiyatlarımız son derece makul ve ekonomiktir. Servisimizde kapıda kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz bankanız tarafından sunulan kampanya vb. uygulamalar sayesinde taksitlendirme de yapabilirsiniz.

Ankara halı yıkama fiyatları kategorisi, Fiyat Listemizdeki değişken fiyatların sebebi, her halı kendi türüne göre bir yıkama işleminden geçer ve burada kullanılan makina, deterjan, yıkama tekniği gibi etkenler fiyat çeşitliliğine sebep olur.

Servisimizde yıkama öncesi leke kontrolü yapılmaktadır. Çıkmayan leke türleri konusunda uygulamadan önce müşteri bilgilendirilmektedir. Çıkmayan lekelere karşı halılarınızı korumanız tavsiye edilmektedir.

Örneğin; el dokuma veya yüm halı üzerine bulaşan leke bu tür halıların kimyasal yapıları gereği içine işlemektedir ve bu lekeler çıkmamaktadır. Bunun önüne geçmek için leke bulaştığında öylece bırakmayınız. Lekenin üzerine bir miktar karbonat dökün ve kuruduğunda süpürün, lekenin kolayca çıktığını göreceksiniz.

Narin ve değerli halılarınızın uzun ömürlü olabilmesi için mutlaka 3 ayda bir profesyonel bir halı yıkama servisinde yıkatmanız önerilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu; halı yıkamacınızın profesyonel bir servis olup olmadığını iyi kavramaktır. Dikkat edilmezse güzelim halılarınız için geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Sizde şimdi profesyonel bir halı yıkama deneyimi için bizi arayın!

Facebook Hayran Sayfamıza Katılarak Güncel Kampanya ve Yeniliklerden Önce Siz Haberdar Olmak İstemez misiniz?
Facebook Ankara Kuzey Halı Yıkama

Son Güncelleme:  Haz 16, 2020 @ 00:59

Call Now ButtonŞimdi Ara!