Çankaya Halı Yıkama

Çankaya Halı Yıkama

Çankaya Halı Yıkama

Çankaya halı yıkama fabrikası Kuzey Halı Yıkama olarak Avrupa’dan ithal özel halı yıkama sistemlerimizde halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmadan yıkanmaktadır.

Halılarınız başkalarının halıları ile karışmaz!

Çankaya halı yıkama firmaları arasında hatırı sayılır bir saygınlığı bulunan Kuzey Halı Yıkama sektöre getirdiği yeniliklerle daima inovasyonun öncüsü olmuştur. Çankaya’da halı yıkamacı arıyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Tüm halı yıkama işlemlerimizde Avrupa’nın bir numaralı halı şampuanı olan ERA111 endüstriyel naturemax halı şampuanlarını tercih ediyoruz. %100 hijyen sağlayan ERA111 ile halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve sağlıklı kalır.

Çankaya’da halı yıkama firması arıyorsanız Kuzey Halı Yıkama her an yanınızdadır. Arayın, gelelim ve halılarınızı üstün kalitede hizmet anlayışı ile tertemiz yıkayalım.

Çankaya halı yıkama firması

Fabrikamız çeyrek asırlık halı yıkama geçmişi ile Ankara Çankaya’da 200.000 müşterisine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve üstün halı yıkama kalitesinden asla ödün vermeden, her yıl yaptığı yeniliklerle temizlik sektörüne yeni bir soluk getirmektedir. 5000m² kapalı alanda günlük 2000m² olan halı yıkama kapasitesini 2019 yılı itibari ile günlük 2500m²’ye çıkartmıştır.

Kuzey halı yıkama Türkiye’de yıl içinde gerçekleşen tüm fuar, toplantı ve organizasyonlara aktif olarak katılarak sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte, ayrıca yurtdışındaki faaliyetleride sürekli olarak izlemektedir. Buna göre her yıl fabrika uygulamalarını geliştirmekte ve tüm inovasyonun öncü kuruluşlarından biridir.

Halılarınız firmamızda güvende!

HİZMETLERİMİZ:

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Halı Tamiri
 • Halı Saçak Tamiri
Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Uzman Tavsiyeleri Halı yıkama veya temizlemeden sonra sarıya döndü – Yıkanan [...]

Batıkent Halı Tamiri

Batıkent Halı Tamiri Hizmetleri Batıkent halı tamiri servisi 50 yıllık tecrübesi ile Türkiye geneli her [...]

Batıkent Stor Perde Yıkama

Batıkent Stor Perde Yıkama Servisi [...]

Batıkent Batteniye Yıkama

Batıkent Battaniye Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yorgan Yıkama

Batıkent Yorgan Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yatak Yıkama

Batıkent Yatak Yıkama Servisi [...]

Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent Koltuk Yıkama Servisi   [...]

Çayyolu Koltuk Yıkama

Çayyolu Koltuk Yıkama Servisi Çayyolu koltuk yıkama hizmeti sadece döşeme takımının her tarafında lekeler varken [...]

Çayyolu Yatak Yıkama

Çayyolu Yatak Yıkama Servisi Çayyolu yatak yıkama hizmetlerine, Kuzey Halı Yıkama olarak 2003 yılında başladığımızda, [...]

Yün Halı Nasıl Yıkanır?

Evde Yün Halı Temizliği Yün halı nasıl yıkanır sorusuna yanıt aradığımız makalemizin sonunda artık evinizde [...]

Çayyolu Battaniye Yıkama

Çayyolu Battaniye Yıkama Servisi Çayyolu Battaniye Yıkama uygulamalarımız yeni tip COVID-19 pandemisi ile mücadele kapsamında [...]

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar?

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar? “Halı lekeleri nasıl çıkar? Halı leke çıkarıcı ürünleri nelerdir? Evde leke [...]

Batıkent Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama Halı yıkamada kullanılan farklı teknikler ve aletler vardır. Halıların derinlemesine temizlenmesi için [...]

Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama Servisi Dikmen halı yıkama hizmetleri, Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası Kuzey [...]

Yaşamkent Halı Yıkama

Kurulduğu ilk günden itibaren halı yıkama hizmetlerini güven içinde sunmakta olan Yaşamkent halı yıkama firmamız [...]

Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama Bilkent Halı Yıkama Firmaları arasında saygın bir yere sahibiz. İşletmemiz %100 müşteri [...]

Çankaya halı yıkama fiyatları

Ankara’da bulunan tesisimiz tamamen Avrupa’dan ithal makina parkurumuzdan oluşmaktadır. Hizmet kalitemisinden ödün vermeden kişiye özel halı yıkama hizmeti sunulmaktadır. Aşağıdaki listede halılarınızın servisimizde geçtiği aşamaları göstermektedir.

 1. Numaralandırma
 2. Leke kontrolü
 3. Hav alma
 4. Yıkama
 5. Durulama
 6. Sıkma
 7. Kurutma
 8. Kalite kontrol
 9. Paketleme
 10. Teslimat

Halılarınızın servisimizde yapmış olduğu yolculuk tamamen profesyonel bir süreci içermektedir. Tüm temizlik uygulamalarımızı Avrupa’nın en iyi halı şampuanları ile yapmaktayız. Kullandığımız deterjanlar Sağlık Bakanlığı onaylı ve çeşitli üniversitelerce test edilmiş üstün kalite belgesine sahip ürünlerden oluşmakta, %100 hijyenik, Antistatik, Antibakteriyel ve ilk günkü parlaklığında bir temizlik deneyimi sunar.

Halı yıkama tavsiye

Kuzey halı yıkama servisi Ankara genelinde hizmet verdiği tüm bölgelerdeki müşterilerinin tamamına yakını tavsiye üzerine firmamıza ulaşmaktadır. Mutlu ve hizmet kalitemizden memnun müşterilerimizi görmek bizi işimize daha çok sarılmamız ve daha özenli çalışmamızı sağlamaktadır. Fabrikamızı tavsiye eden tüm müşterilerimize teşekkür bir borç biliyor, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için fabrikamızı çevrenizede tavsiye etmenizi rica ediyoruz.

Halı yıkama firması

Sizde profesyonel bir halı yıkama deneyimini, profesyonel bir halı yıkama firması ile deneyimlemek istemez misiniz? Şimdi servisimizi arayın, gelip halılarınızı profesyonel bir halı yıkama sürecinden geçirelim ve 200.000 müşterimiz gibi eviniz için en sağlıklı halı temizliğini sizin içinde uygulayalım!

Kuzey Halı Yıkama Uyarıyor!

Halı Yıkamacınızın profesyonel bir servis olduğundan emin olmadan halılarınızı teslim etmeyiniz. Günümüzde birçok oto yıkama ve merdiven altı korsan firma, hiçde hijyenik olmayan ortamlarda halı yıkama yapmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için bu gibi yerlerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Facebook hayran sayfamızı beğenin yenilik ve kampanyalarımızdan önceden haberiniz olsun! Facebook Ankara Kuzey Halı Yıkama

Yenimahalle halı yıkama sayfamızda, ankara halı yıkama yenimahalle isimli makalemizide inceleyebilirsiniz.

 

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:39

Şimdi Ara!