İncek Halı Yıkama

İncek Halı Yıkama

İncek Halı Yıkama

İncek Halı Yıkama ekonomik fiyatları, üstün kalite yıkama teknolojileri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Balgat, Gölbaşı, Bağlıca ve Çayyolu halı yıkama hizmetleri vermektedir.

Servisimizde Avrupa’nın 1 numarası “ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları” kullanılmaktadır. Antibakteriyel özelliklere sahip ERA111 yüzdeyüz hijyen sağlar. Halılarınızı ilk günkü parlaklığında ve tertemiz görünmesini sağlar.

“Türkiye’nin En Büyük Halı Yıkama Kompleksi”

İncek halı yıkama firmaları arasında öncü kuruluş olma özelliğine sahip Kuzey Halı Yıkama Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksine sahiptir. Avrupa’dan ithal özel cnc makinalarımızca kişiye özel halı yıkama deneyimi sunuyoruz. ve garanti ediyoruz, halılarınız başkalarının halıları ile kesinlikle karışmaz!

Her yıl yaptığımız AR-GE çalışmaları ve çeşitli konferanslara katılımlarımızda sektörü yakından takip ediyor. Buna göre çalışmalarımızı revize ediyoruz. İncek halı yıkama firması arıyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Türkkonut halı yıkama sayfamızıda incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Şimdi Ücretsiz Servis Çağır: 0312 256 43 44

İncek’te Halı Yıkama

Servisimiz de yıkanan eşyalarınız son derece titiz bir yoğuşmanın ve profesyonel bir sürecin içinden geçer. %100 hijyenik bir yaıkama deneyimi sunar. Özel makina parkurumuzda tüm halıların diplerine işlemiş olan kir, bakteri ve tozu halı zemininden söküp atılır. Uzun süre hijyenik kalmasını sağlayan %100 doğal deterjanlar kullanmaktayız.

Servisimizde her halı kendi türüne göre farklı bir işlemden geçmektedir. Halı yıkama üreticilerinin sunmuş olukları talimatnamelere tam uyum içinde temizleme işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden halılarınız asla deforme olmaz, rengi atmaz ve herhangi zararlı bir kimyasala maruz kalmaz.

Kuzey halı yıkama servisi olarak müşterilerimizin sağlığı bizim için çok önemlidir. Para kazanma hırsı ile değil, hizmet aşkı ile çalışırız. Temizlenmiş her halı bizi işimize daha çok bağlar ve her defasında daha iyi hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşarız.

Bu yüzden İncek’de 200 bin üzerinde müşterimiz servisimizi tercih etmekte ve çevrelerine de tavsiyede bulunmaktadırlar.

Halılarınız Servisimizde güvende!

Servisimizde genel olarak aşağıdaki hizmetler verilmektedir.

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama

Tüm bu hizmetlerimizin tamamını çeyrek asırdır profesyonel olarak müşterilerimize sunuyoruz. Bugün geldimiğimiz noktada, servisimiz 5 bin m² kapalı alanda, günlük 2 bin m² halı yıkama kapasitesi ile Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikasıdır.

Kuzey Halı Yıkama Uyarıyor!

Halı Yıkamacınızın profesyonel bir servis olduğundan emin olmadan halılarınızı teslim etmeyiniz. Günümüzde birçok oto yıkama ve merdiven altı korsan firma, hiçde hijyenik olmayan ortamlarda halı yıkama yapmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için bu gibi yerlerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Sizde incek’te halı yıkama hizmeti almak için şimdi bizi arayın!

Ankara incek halı yıkama

Bizi facebook’ta takip edin! Yenilikler ve kampanyalardan önce sizin haberiniz olsun!

Sağlıklı günler dileriz.Kuzey Halı Yıkama

 

 

 

 

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:40

Call Now Button