Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy halı yıkama hizmetleri Kuzey Halı Yıkama olarak Avrupa’dan ithal özel halı yıkama sistemlerimizde halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmadan yıkanmaktadır.

Halılarınız başkalarının halıları ile karışmaz!

Ümitköy halı yıkama firmaları arasında hatırı sayılır bir saygınlığı bulunan Kuzey Halı Yıkama sektöre getirdiği yeniliklerle daima inovasyonun öncüsü olmuştur. Ümitköy’de halı yıkamacı arıyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Tüm halı yıkama işlemlerimizde Avrupa’nın bir numaralı halı şampuanı olan ERA111 endüstriyel naturemax halı şampuanlarını tercih ediyoruz. %100 hijyen sağlayan ERA111 ile halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve sağlıklı kalır.

Ümitköy’de halı yıkama firması arıyorsanız Kuzey Halı Yıkama her an yanınızdadır. Arayın, gelelim ve halılarınızı üstün kalitede hizmet anlayışı ile tertemiz yıkayalım.

Ankara Ümitköy Halı Yıkama Fabrikaları

Halı yıkama hizmetlerimizi işinde uzman ekiplerimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla, büyük bir titizlik içinde uyguluyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığına önem veriyor, buna göre çalışmalar yapıyoruz. Organik deterjanlar ve el değmeden yıkanan eşyalarınız, servisimizde %100 hijyen garantisi ile yıkanmaktadır.

Ümitköy Halı Yıkama Tavsiye edilen, Ankara’lı Hanımların 1 Numaralı Tercihi

Servisimiz ümitköy dışında Bağlıca, Batıkent, Türkkonut, İncek, Etimesgut ve Çayyolu halı yıkama ve türevi tüm temizlik hizmetlerini de veriyor.

HİZMETLERİMİZ:

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Halı Tamiri
 • Halı Saçak Tamiri
Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Uzman Tavsiyeleri Halı yıkama veya temizlemeden sonra sarıya döndü – Yıkanan [...]

Batıkent Halı Tamiri

Batıkent Halı Tamiri Hizmetleri Batıkent halı tamiri servisi 50 yıllık tecrübesi ile Türkiye geneli her [...]

Batıkent Stor Perde Yıkama

Batıkent Stor Perde Yıkama Servisi [...]

Batıkent Batteniye Yıkama

Batıkent Battaniye Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yorgan Yıkama

Batıkent Yorgan Yıkama Servisi [...]

Batıkent Yatak Yıkama

Batıkent Yatak Yıkama Servisi [...]

Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent Koltuk Yıkama Servisi   [...]

Çayyolu Koltuk Yıkama

Çayyolu Koltuk Yıkama Servisi Çayyolu koltuk yıkama hizmeti sadece döşeme takımının her tarafında lekeler varken [...]

Çayyolu Yatak Yıkama

Çayyolu Yatak Yıkama Servisi Çayyolu yatak yıkama hizmetlerine, Kuzey Halı Yıkama olarak 2003 yılında başladığımızda, [...]

Yün Halı Nasıl Yıkanır?

Evde Yün Halı Temizliği Yün halı nasıl yıkanır sorusuna yanıt aradığımız makalemizin sonunda artık evinizde [...]

Çayyolu Battaniye Yıkama

Çayyolu Battaniye Yıkama Servisi Çayyolu Battaniye Yıkama uygulamalarımız yeni tip COVID-19 pandemisi ile mücadele kapsamında [...]

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar?

Halı Lekeleri Nasıl Çıkar? “Halı lekeleri nasıl çıkar? Halı leke çıkarıcı ürünleri nelerdir? Evde leke [...]

Batıkent Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama Halı yıkamada kullanılan farklı teknikler ve aletler vardır. Halıların derinlemesine temizlenmesi için [...]

Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama Servisi Dikmen halı yıkama hizmetleri, Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası Kuzey [...]

Yaşamkent Halı Yıkama

Kurulduğu ilk günden itibaren halı yıkama hizmetlerini güven içinde sunmakta olan Yaşamkent halı yıkama firmamız [...]

Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama Bilkent Halı Yıkama Firmaları arasında saygın bir yere sahibiz. İşletmemiz %100 müşteri [...]

Ümitköy Halı Yıkama firması Ankara’nın en büyük halı yıkama kompleksidir. 5000m² kapalı alanda, Günlük 2000m² halı yıkama kapasitesine sahip tesislerimizde günboyu hizmet veriyoruz. Eşyalarınız, çağrınızdan teslimata kadar geçen zamanda tamamen profesyonel bir süreçten geçmektedir. Bu süreç aşağıdaki bölümleri içerir.

 1. Halı leke tespiti (Çıkmayan veya talimatname dışında uygulama gerektiren durumlarda müşteri bilgilendirilir.)
 2. Halı hav temizlenmesi
 3. Halı talimatnamesine uygun yıkama işlemi
 4. Durulama işlemi
 5. Sıkma işlemi
 6. Kurutma işlemi
 7. Kalite kontrol işlemi
 8. Son rütuşlar
 9. Paketleme işlemi
 10. Teslimat

Şirketimizde teslimat esnasında kapıda kredi kartı veya bankamatik kartınızla güvenli ödeme yapabilir. Dilerseniz bankanızın sunmuş olduğu taksitlendirme işlemleri ile de taksit yapabilirsiniz.

Ankara’da 200 Bin Mutlu Müşteri

Fabrikamız 25 yıllık tecrübesi ve hizmet kalitesi ile geçmişten günümüze yaklaşık 200 bin mutlu müşteri portföyüne sahiptir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde günün şart ve teknolojik koşullarına ayak uydurarak, müşterilerimize herzaman en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. Bu süreçte yıllardır bizimle çalışan müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Servisimiz genel olarak tavsiye edilerek bulunmaktadır. Müşterilerimiz büyük oranda firmamızı yakınlarına ve komşularına tavsiye ederek, onlarında hizmetlerimizden yararlanmasını istiyorlar. Biz de üzerimize düşen görevlerimizi layıkı ile yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Servisimiz, halı yıkama sektöründe yıl içinde yapılan tüm organizasyon, fuar ve sektörel etkinliklere katılım göstermektedir. Fuar günlerinde sektöre yeni kazandırılan teknolojileri yakından takip ediyor, hizmetlerimizi buna göre her yıl revize ederek en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Çayyolu Ümitköy Halı Yıkama Ankara Uyarıyor!

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için, lütfen temizlemecinizin profesyonel bir halı yıkamacı olduğundan emin olun. Oto yıkama ve Merdiven altı korsan firmalarda yıkanan halılar, geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına neden olabilir.

çayyolu ümitköy halı-koltuk yıkama fabrikası yenimahalle/ankara

Ümitköy Halı Yıkama
Ümitköy Halı Yıkama

Müşterilerimiz son zamanlarda Ümitköy Halı Yıkama Şikayet bazı sorunlar hakkında dönüşler yapmaktadır. Bunun başlıca nedeni günümüzde birçok korsan temizlik şirketinin peydah olmasıdır. Bunların başında da “Oto yıkamacılar” ve “Merdiven altı” korsan firmalar bulunmaktadır. Bu yerler kesinlikle steril olmayan son derece tehlikeli bakterilerin cirit attığı yerlerdir. Temizlik sektörünün en çok dikkat edilmesi gereken yanı steril bir ortamdır. Zaten adı temizlik olan bir servisin steril olmaması büyük bir tezat oluşturur.

Çok ucuz fiyatlarla piyasaya giren bu firmalar hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım. Bu değerlendirme sonucunda sizce ne kadar tercih edilirler hep birlikte görelim.

Örneğin; bir oto yıkamacıda kimse kebap yemez! Böyle bir ortamda hiçkimse ailesi ile birlikte oturup kebap yemeyi tercih etmez! sebebini açıklamaya bile gerek yok! Halı yıkama da aynı mantıkla işlemektedir zira, evimizde tüm vaktimizi halılarımızın üzerinde geçiriyoruz. Çocuklarımız, evcil hayvanlarımız tüm sevdiklerimiz halılarımızın üzerinde yaşamlarını sürüyor. Bir arabanın motoru ile aynı ortamda yıkanan bir halıda binlerce bakteri bulunur ve sağlığınız için ciddi sorunları beraberinde getirir.

Profesyonel Halı Yıkamacınız Kuzey Halı Yıkama

Bir başka örnekse merdiven altı korsan yıkama firmaları, bu yerlerde yine oto yıkamacılar gibi piyasanın çok altında ucuz fiyatları ile piyasa giriyorlar. Vergisinden, suyuna ve elektiriğine kadar istisnasız hepsi kaçak kullanımla haksız rekabet, ekonomiye ve sağlığınıza ciddi zararlar veriyorlar.

Merdiven altı bir servis genel olarak atıl olarak duran, nemli ve steril olmayan küf kokan bodrum katlardan oluşur. Alanın orta kısmında geniş bir yıkama havuzuna bütün müşterilerin halılarını sererek tamamını aynı pis su ve ne olduğu belli olmayan, denetimsiz ve sağlığa zararlı deterjanlarla birlikte halılar yıkanır ve aynı yöntemle yine tüm halılar aynı havuzda bir arada durulanır.
Bunları gözünüzde canlandırın ve gözünüzün önüne gelen görüntü ile sevdiklerinizi yan yana koyun! Sizce bu yerlerde halı yıkatırmısınız?

Profesyonel bir halı yıkama deneyimi için şimdi bizi arayın!

Sağlıklı günler dileriz.Kuzey Halı Yıkama

Son Güncelleme:  Tem 20, 2020 @ 19:39

Call Now ButtonŞimdi Ara!